۲۵ بهمن ۱۳۹۲ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر،، ولی یاراحمدی رئیس مرکز قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در گفتگویی با بیان این مطلب افزود: این محافل قرآنی در مساجد، امامزاده ها، مدارس و نهادهای قرآنی مطرح شهر شیراز و ۱۷ شهر استان فارس برگزار خواهد شد.


وی خاطرنشان کرد: آقایان «احمد شحات احمد سید» از کشور مصر و «میثم تمار» از کشور عراق جزو میهمانان خارجی این محافل قرآنی هستند.


یاراحمدی افزود: آقایان «سیدجواد حسینی»، «حمید احمدی وفا»، «عباس هاشمی»، «قاسم مقدمی» و «وحید وکیلی» از قاریان بین المللی کشور عزیزمان ایران نیز به همراه قاریان برتر استانی جزو میهمانان این محافل قرآنی در استان فارس هستند.


وی اجرای تواشیح و ابتهال توسط گروه های تواشیح و جمع خوانی را از دیگر برنامه های این محافل قرآنی برشمرد و گفت: «سجاد انصاری پور» و «محمدمهدی بیگی» دو قاری برتر کشورمان در مقطع شکوفه ها و بیش از ۱۰ مفسر قرآنی نیز از جمله میهمانان این محافل قرآنی در استان فارس هستند.


رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در پایان خاطرنشان کرد: خانم ها «ایزدی» و «عیدی پور» از قاریان بانوی برجسته کشورمان نیز از جمله میهمانان محافل قرآنی ویژه خواهران هستند.

مطالب مرتبط :
  1. مسابقات ملی قرآن برگزار می شود/ شیراز میزبان بزرگترین رویداد قرآنی کشور
  2. اعزام قاریان به حج ۹۲ / برگزاری آزمون حج از ۸ تا ۱۰ تیرماه
  3. مسابقات تخصصی مفاهیم قرآن کریم در سراسر کشور برگزار می شود
  4. نخستین یادواره ۱۱۴ شهید قرآنی کشور برگزار می شود
  5. نخستین یادواره شهدای قرآنی برگزار می شود

پارک علم و فناوری قم

zohur