۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، نشست دوسالانه سازمان دارالقرآن‌الکریم به منظور تبیین برنامه‌های پیش‌روی سازمان و تشریح برنامه‌ها برای کارشناسان و مدیران دارالقرآن‌های استان‌ها از پنجم تا هفتم اردیبهشت‌ماه در استان قم برگزار خواهد شد که همزمان با برگزاری این نشست دوسالانه، گردهمایی مدیرعاملان اتحادیه‌های قرآنی ـ مردمی استانی نیز در مجتمع یاوران حضرت مهدی(عج) قم برگزار می‌شود.


براساس این گزارش، در گردهمایی مدیران عامل اتحادیه‌های قرآنی ـ مردمی استان‌ها، پیرامون فعالیت موسسات قرآنی ـ مردمی بحث و تبادل نظر می‌شود که مدیر‌عاملان اتحادیه‌های قرآنی ـ مردمی علاوه بر برنامه‌های جاری خود که در این گردهمایی دنبال می‌کنند، دو جلسه مشترک با کارشناسان و مدیران دارالقرآن‌های استان‌ها نیز خواهند داشت تا پیرامون مباحث مشترک به بحث و تبادل نظر بپردازند.


تبیین و تشریح برنامه‌های موسسات قرآنی ـ مردمی برای سال ۹۳، پیگیری فعالیت‌ها موسسات قرآنی ـ مردمی برای تحقق شعار سال ۹۳ «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» و برنامه‌ریزی به منظور اجرای هر چه بهتر فعالیت‌های موسسات قرآنی ـ مردمی از جمله مباحثی است که در گردهمایی مدیرعاملان اتحادیه‌های قرآنی ـ مردمی دنبال می‌شود.


مراسم افتتاحیه این همایش ساعت ۲۰:۳۰ جمعه پنجم اردیبهشت ماه با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.


همچنین در نشست دوسالانه کارشناسان و مدیران قرآنی سازمان دارالقرآن‌الکریم، علاوه بر تبیین و تشریح برنامه‌های سازمان دارالقرآن به ویژه به منظور تحقق شعار سال جاری که با محوریت اقتصاد و فرهنگ است، جدید‌ترین محصولات سازمان دارالقرآن نیز به نمایش گذاشته می‌شود و طرح‌ها و برنامه‌ها به صورت همزمان در اختیار کارشناسان و مسئولان قرآنی سازمان دارالقرآن‌الکریم قرار می‌گیرد.


یادآور می‌شود، در نشست دوسالانه سازمان دارالقرآن حدود ۲۵۰ نفر از کارشناسان قرآنی و مسئولان دارالقرآن‌ها گردهم آمده و مدیر و معاونان سازمان دارالقرآن به تشریح اهداف و برنامه‌های سال ۹۳ می‌پردازند.

مطالب مرتبط :
  1. همایش مدیران‌ وکارشناسان سازمان‌ دارالقرآن‌الکریم برگزار می شود
  2. برنامه های کمیته قرآن ستاد مرکزی دهه فجر تشریح شد/ برگزاری ۹۰ گردهمایی و همایش در موضوعات مختلف قرآنی
  3. نخستین یادواره شهدای قرآنی برگزار می شود
  4. دومین نمایشگاه دستاوردهای موسسات قرآنی کشور برگزار می شود/ برگزاری جشنواره محصولات قرآنی در کنار نمایشگاه
  5. راه اندازی ۵۰ جلسه محوری حفظ قرآن در استان‌ها

پارک علم و فناوری قم

zohur