۲۸ مرداد ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، حجت‌الاسلام سیدموسی موسوی تبریزی مدیر مجتمع فرهنگی پژوهشی سازمان اوقاف با بیان اینکه هرساله به مناسبت پنجم ذی القعده که به عنوان روز ملی تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه نامگذاری شده است برنامه هایی برگزار می شود، اظهارداشت: برای اجرای این روز ملی مجتمع فرهنگی پژوهشی اوقاف اقدام به تولید، چاپ و انتشار کتاب، مجموعه نمایشگاهی، پوستر و نیز ارسال این محصولات به همراه سی دی لایه باز نموده است.


وی درخصوص کتاب «وارثان عترت» به عنوان یکی از محصولات این مجتمع با بیان اینکه این کتاب دربردارنده بیانات مراجع معظم تقلید و علمای دینی می باشد، افزود: در این کتاب ما با بیانات و پیام های این بزرگواران پیرامون تکریم و بزرگداشت امامزادگان آشنا می شویم.


موسوی تبریزی اضافه کرد: کتاب مزبور در شمارگان ۵۰ هزار نسخه به چاپ رسیده است.


وی گفت: پوستر طرح «تکریم و بزرگداشت امامزادگان» از سوی این مجتمع طراحی و برای چاپ و بهره برداری به سراسر کشور ارسال شده است.


مدیر مجتمع فرهنگی پژوهشی سازمان اوقاف با اشاره به اینکه مجموعه نمایشگاهی «وارثان عترت» ویژه روز تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه به چاپ رسیده است، تصریح کرد: این مجموعه نمایشگاهی که در قالب ۲۵ تابلو آماده شده است، با موضوع تکریم و تجلیل از امامزادگان کشور و پاسخ به شبهات مطرح شده از سوی وهابیت، اهمیت و جایگاه زیارت، توسل و مفهوم آن و… است.

مطالب مرتبط :
  1. برگزاری اولین جشنواره فرهنگی‌ هنری امامزادگان/ جشنهای دهه کرامت در بارگاه ۲ هزار امامزاده برگزار می شود
  2. سازمان انتشارات اوقاف با ۱۰ عنوان کتاب جدید به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می آید
  3. کتاب «بخششی تا آسمان» منتشر شد
  4. جشنهای دهه کرامت در دوهزار امامزاده و بقعه متبرکه کشور برگزار می شود
  5. مجموعه هفت جلدی کتاب های رستاخیز خون ویژه محرم منتشر شد

پارک علم و فناوری قم

zohur