۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، «معصومه فرزانه» مسئول کمیته بانوان با تشریح ویژه برنامه‌های همایش تجلیل از بانوان فعال قرآنی اظهار داشت: در این مراسم از ۱۴ بانوی فعال در عرصه‌های پژوهشی، هنری، تبلیغ و ترویج، ایثارگری، وقف و فداکاری، داوری مسابقات قرآن، مدیریت امورقرآنی، واقف عرصه قرآنی و خانواده موفق قرآنی و … تجلیل خواهد شد.


به گفته فرزانه، پنجمین همایش تجلیل از بانوان فعال در عرصه قرآن کریم روز چهارشنبه هفتم خرداد ماه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین صدیقی امام جمعه موقت تهران و با حضور بیش از ۲۵۰۰ نفر از خواهران فعال قرآنی در سالن اجلاس سران برگزار خواهد شد.


مسئول کمیته بانوان افزود: خواهران فعال قرآنی، با فعالیت در عرصه‌های قرآنی، نشان دادند که توانایی خلق آثار ماندگار و شاخص را دارند.


 
تبلیغات شهری بزرگترین رویداد قرآنی جهان اسلام از امروز در تهران آغاز شد


جواد نظری مسئول کمیته تبلیغات این دوره از مسابقات با اعلام این خبر اظهار داشت: برگزاری سی و یکمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، به عنوان بزرگترین رویداد قرآنی جهان اسلام، تبلیغات خاص خود را می‌طلبد که در این‌باره سازمان‌ها، نهادها و دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی باید همکاری و مشارکت کنند.


وی گفت: در این راستا فرودگاه امام خمینی (ره)، شهرداری تهران، مترو و اتوبوسرانی، تابلوهای تبلیغاتی و جایگاه‌های اطلاع رسانی خود را به تبلیغات سی و یکمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم اختصاص داده‌‌اند.


مسئول کمیته تبلیغات سی و یکمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم از اعلام آمادگی شهرداری تهران برای گل آرایی فضای محل برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن در سالن اجلاس خبر داد و افزود: مسئولان شهرداری، برای گل آرایی سالن اجلاس اعلام آمادگی کامل کرده‌اند.


به گفته نظری، هماهنگی برای تبلیغات سی و یکمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، روال طبیعی خود را طی می‌کند و کمیته تبلیغات درصدد تهیه تندیس و لوگوی مناسب برای ارائه در بزرگترین رویداد قرآنی جهان اسلام به متسابقان برگزیده است.


وی از آمادگی کمیته تبلیغات برای ارائه خدمات دهی به سایر کمیته‌ها به خصوص کمیته‌های فرهنگی و روابط عمومی خبر داد و گفت: با شرکت‌های تبلیغاتی هماهنگی‌های لازم برای اختصاص تابلو به تبلیغات مسابقات به عمل آمده است و این قول را داده‌اند که ظرفیت خود را به این کار اختصاص دهند.


مسئول کمیته تبلیغات در پایان از اختصاص ۳۰ تابلو پرتابل ۴×۳ از سوی سازمان زیبا سازی برای تبلیغات سی و یکمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم را یادآور  شد. و از همکاری این سازمان قدردانی کرد.


یادآور می شود، سی ویکمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم از ۵ تا ۱۲ خرداد ماه در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار می‌شود.

مطالب مرتبط :
  1. یازدهمین همایش بانوان قرآن پژوه ۲۲ اسفند برگزار می شود/ تجلیل از ۲۸ بانوی فعال قرآنی ایرانی و خارجی
  2. ۷۰۰ مقاله از ایران و ۱۵ کشور جهان به همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی ارسال شد
  3. نمایشگاه بزرگ قرآن کریم برگزار می شود
  4. ۲۵ بانوی فعال قرآنی در یازدهمین همایش بین المللی بانوان قرآن پژوه تجلیل شدند
  5. مدینه فاضله اسلامی با سبک زندگی قرآنی محقق می‌شود/تجلیل از ۲۰ فعال و خادم قرآن

پارک علم و فناوری قم

zohur