۲۸ مرداد ۱۳۹۲ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، حجت الاسلام و المسلمین دکتر طیب حسینی، مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه اعلام کرد: این پژوهشگاه با مجوزی که از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دریافت داشته است از میان برادران حوزوی واجد شرایط برای نیم سال اول تحصیلی ۹۲-۹۳ دانشجوی کارشناسی ارشد می پذیرد.


وی افزود: برادران طلبه پایه ۵ به بالا که حداکثر سن آنان ۳۵ سال باشد می توانند در این آزمون شرکت کنند. دو رشته علوم قرآن و حدیث با گرایش فلسفه تفسیر و تاریخ اسلام با گرایش مطالعات تاریخ تشیع رشته هایی هستند که در آن ها دانشجو پذیرش می شود.


به گفته مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه، داوطلبان فرصت دارند تا ۴ شهریور جهت ثبت نام به صورت حضوری به نشانی قم، پردیسان، بلوار دانشگاه، پژوهشگاه حوزه و دانشگاه مراجعه نموده و یا با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه به نشانی www.rihu.ac.ir فرمها را پس از تکمیل همراه با مدارک مورد نیاز از طریق پست ارسال کنند.


همچنین بنا بر تقویم اعلام شده، زمان برگزاری آزمون کتبی ۴ مهر ماه سال جاری است. داوطلبان می توانند در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۵۳۲۱۱۱۲۶۲ تماس حاصل کنند.

مطالب مرتبط :
  1. برگزاری نشست علمی «علیت و علم تاریخ»‌ در پژوهشگاه حوزه و دانشگاه
  2. حوزه علمیه مروی طلبه می پذیرد
  3. رئیس مرکز رشد علوم انسانی:اساس فعالیت ما ارتباط سازنده با نخبگان حوزه و دانشگاه است
  4. کارگاه متد نقد کتاب در حوزه علوم انسانی برگزار می شود
  5. آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره قرآن دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد

پارک علم و فناوری قم

zohur