۱۶ شهریور ۱۳۹۲ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، این ویژه‌نامه اینترنتی که در آستانه فرارسیدن اول ذی القعده، سالروز میلاد ستاره کرامت حضرت فاطمه معصومه(س) در پایگاه اینترنتی جامع تبلیغ ذی طوی منتشر شده، مطالب خود را در بخش‌هایی مانند «مطالب خواندنی» و «مقالات»  آورده است.


از دیگر بخش‌ها و عناوین ویژه‌نامه میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) می‌توان به کتابخانه صوتی(مداحی و سخنرانی)، پیامک‌های ویژه و گالری عکس شامل کارت‌های پستال مناسبتی اشاره کرد.


بخش «مطالب خواندنی» شامل عناوینی مانند دخت آفتاب، شناسنامه قم‏، حضرت معصومه در یک نگاه، بررسی و مروری بر کرامت‌های حضرت معصومه علیها السلام، بخشی از آثار و برکات حضرت معصومه (ع) در قم، شفیعه روز جزا، حضرت معصومه (علیها السلام)، شهر قم قبل از ورود حضرت معصومه علیها السلام، فاطمه‏ ی دوم علیهاالسلام، مقامات و منزلتهای معنوی، شمه ای از کرامات کریمه، کراماتی از حضرت فاطمه معصومه (ع)، شعر ولادت حضرت معصومه (س)،علما و حضرت معصومه (ع)، اولین زائر حرم حضرت معصومه (س) علیها است.


در بخشی از این ویژه‌نامه و درباره میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) می‌‌خوانیم: « روز اوّل ذی القعدۀ سال ۱۷۳ ه. ق از سلالۀ پاک پیامبر (ص) و خدیجه (ع)، و فاطمۀ زهرا (ع)، فاطمۀ دیگری متولّد گردید. نور وجودش نه تنها خانه امام کاظم (ع) که جهان را روشن ساخت و در طول قرن‌های متمادی در شعاع نورانیش، ستارگان پرفروغ آسمانِ علم، تقوی، فقاهت و پارسایی، آستان بوس حرمش گردیدند و با توسّل به ذیل عنایتش مشکلات بزرگ خود را حل کردند…».


علاقمندان برای دسترسی به این ویژه نامه می توانند به سایت zitova.ir مراجعه کنند.

مطالب مرتبط :
  1. ویژه برنامه‌های میلاد حضرت مهدی (عج) در حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع)
  2. نقش فقه اسلامی در سیستمهای حقوقی معاصر مورد بررسی قرار گرفت
  3. ۷۰۰۰ قطعه عکس از علمای مکتب تشیع بر روی سایت فرهیختگان تمدن شیعه قرار گرفت
  4. جشنواره خبرگزاری‌ها، نشریات الکترونیک و رسانه‌های برخط با موضوع امام رضا(ع) برگزار می‌شود
  5. سابقه دموکراسی به چهار هزار سال پیش از میلاد در بین‌النهرین می‌رسد

پارک علم و فناوری قم

zohur