۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، حسن ربیعی سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه، ضمن بیان این خبر گفت: پنجمین مجمع سراسری مسئولان و مدیران ادارات اوقاف و امور خیریه در روزهای ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت ماه در مجتمع فرهنگی آدینه تهران برگزار خواهد شد.


وی گفت: در این همایش همچنین، مسئولان واحدهای بهره وری اقتصادی، فرهنگی، حقوقی، ثبتی، توسعه مدیریت، روابط عمومی، بازرسی، مالی، فناوری، حراست و روسای ادارات شهرستان ها و دفاتر نمایندگی حضور خواهند داشت.


به گفته سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه، تبیین برنامه های تحول اقتصادی موقوفات با توجه به نامگذاری سال ۹۳ به سال اقتصاد، فرهنگ و مدیریت جهادی، از مهمترین راهبردهای این نشست به شمار می رود.


ربیعی تصریح کرد: تشریح روند نحوه انتشار اوراق وقف در سال جاری در سراسر کشور براساس نیازهای منطقه ای و بررسی نحوه تعامل و ارتباط با موسسات خیریه از دیگر محورهای پنجمین مجمع سراسری مسئولان و مدیران سازمان اوقاف و امور خیریه در اردیبهشت ماه جاری است.


همچنین تبیین و تشریح اولویت های برنامه های سال جاری توسط معاونین و مدیران کل ستادی، ارائه گزارش موقوفات حوزه های علمیه در این مجمع مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.


سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه در پایان متذکر شد: پنجمین مجمع سراسری مسئولان و مدیران سازمان با تجلیل از مدیران، معاونان و کارکنان برتر درسال ۹۲ و برنامه نوروزی آرامش بهاری در روز ۳۱ اردیبهشت ماه در تالار آئینه به کار خود پایان خواهد داد.

مطالب مرتبط :
  1. مدیران و کارکنان سازمان اوقاف با آرمانهای امام راحل تجدید پیمان می کنند
  2. مسئولان اوقاف در توسعه گردشگری مذهبی جدی هستند/ گردشگری مذهبی موجب نوسازی بقاع متبرکه می شود
  3. دومین نشست مشترک مدیران سازمان اوقاف و میراث فرهنگی برگزار شد/ افزایش همکاریها در ۵ حوزه
  4. همایش «یاوران وقف» برگزار می شود
  5. گردهمایی مدیران اتحادیه‌های قرآنی ـ مردمی استان‌ها در قم برگزار می شود

پارک علم و فناوری قم

zohur