۸ شهریور ۱۳۹۱ موضوع: اخبار

به گزارش روابط عمومی پارک علم وفناوری قم، احمد امیر آبادی با حضور در غرفه مرکز رشد علوم انسانی در نمایشگاه جلوه های خدمت ماندگار در هفته دولت که از تاریخ دوم تا هفتم شهریورماه سال جاری برگزار شد، با تک تک  هسته های مستقر در مرکز رشد گفتگو کرد و گفت: مرکز رشد علوم انسانی محل مناسبی برای حمایت و تقویت نخبگان حوزه علوم انسانی است و باید این مرکز را بیش از پیش معرفی و حمایت کنیم.

امیر آبادی با بیان اینکه دغدغه مقام معظم رهبری درباره علوم انسانی جدی است ادامه داد: نخبگان و صاحبان علم و فناوری باید به هر صورتی است که شایستگی های خود و ایده شان را به مجریان دولتی تحمیل کنند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بر تشویق و حمایت از نوآوران و فناوران تاکید کرد و گفت: دنبال فرصتی هستم که با بازدید از دستاوردهای پارک علم وفناوری قم و برگزاری جلسه با مدیران مجموعه از نزدیک شاهد مشکلات و درخواست های آنان باشم.

امیر آبادی در پایان قول مساعد داد با حضور در پارک علم و فناوری قم و بازدید از هسته های فناور مرکز رشد علوم انسانی به درخواست های این مجموعه از طریق مجاری قانونی اقدام کند.

شایان ذکر است درطول دیدار نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی آقای مصطفی ملایی( مدیر مرکز رشد علوم انسانی) گزارشی از فعالیت ها، برنامه ها و عملکرد مرکز رشد علوم انسانی ارایه داد

مطالب مرتبط :
  1. رئیس مرکز رشد علوم انسانی:اساس فعالیت ما ارتباط سازنده با نخبگان حوزه و دانشگاه است
  2. حضرت آیت الله العظمی سبحانی: علوم انسانی اسلامی باید به زندگی مردم راه پیدا کند
  3. معاون استاندار تاکید کرد: مرکز رشد علوم انسانی باید الگو ساز باشد
  4. مدیر حوزه علمیه استان قم: فقط حوزه علمیه می تواند ضعف های علوم انسانی را برطرف کند
  5. مدیر مرکز رشد علوم انسانی: جشنواره ملی کاربردی سازی یافته های علوم انسانی برگزار می شود

پارک علم و فناوری قم

zohur