۷ خرداد ۱۳۹۲ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، حجت الاسلام سید مسعود میریان درباره نمایشگاه قرآنی سی امین دوره مسابقات بین المللی قرآن اظهار داشت: از این ۷۵ غرفه، ۵۰ غرفه برای عرضه محصولات فرهنگی قرآنی و ۲۵ غرفه ارائه محصولات آموزشی را برعهده خواهند داشت.


وی با تشریح فعالیت غرفه های آموزشی گفت: در غرفه محصولات آموزشی، نحوه حفظ و قرائت قرآن کریم به کودکان و نوجوانان آموزش داده خواهد شد.


میریان از ارائه نرم افزار های جدید آموزشی قرآن در این نمایشگاه خبر داد و افزود: بسیاری از مؤسسات آموزشی برای نخستین بار محصولات جدید آموزشی و فرهنگی خود را به علاقه مندان عرضه خواهند کرد.


مسئول کمیته فنی سی امین دوره مسابقات بین المللی قرآن نصب تابلوهای هنری قرآنی در نمایشگاه را متذکر شد و گفت: غرفه های محصولات فرهنگی عرضه نرم افزارهای قرآنی ، کتب قرآنی ، معرق کاری و… را بر عهده دارد.


این مسئول قرآنی بااشاره به بازدید رایگان از غرفه های محصولات فرهنگی و آموزشی سی امین دوره مسابقات قرآنی ، ساعت بازدید را از۱۶:۳۰ تا  ۲۲ عنوان کرد و گفت: برای جذابیت بیشتر نمایشگاه برای بازدید کنندگان، امسال اقدام به نصب یک سکوی تلاوت قرآنی در محل محوطه سالن اجلاس نموده ایم که علاقه مندان می توانند از این فرصت برای گرفتن عکس های یادگاری استفاده کنند.

مطالب مرتبط :
  1. برگزاری سی امین دوره مسابقات بین المللی قرآن/ بزرگترین رویداد فرهنگی جهان اسلام با حضور ۷۵ کشور
  2. با همفکری مدیران مرکز رشد و موسسه امام خمینی(ره)؛ نحوه برگزاری و غرفه آرایی نمایشگاه ملی دستاوردهای نوآورانه سبک زندگی اسلامی مشخص گردید
  3. دو مادر شهید تجلیل می‌شوند
  4. تا ۳۰ دی ماه؛مهلت ثبت نام در نمایشگاه دستاوردهای سبک زندگی اسلامی تمدید شد
  5. معاون فرهنگی بنیاد ملی نخبگان کشور:حمایت از ایده فرهنگ شهروندی و دنیای مجازی کودکان ضروری است

پارک علم و فناوری قم

zohur