۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، دوشنبه ۲۰ اردیبهشت جلسه انجمن حامیان توسعه حوزه‌های علمیه با حضور اعضاء محترم و به ریاست آیت‌الله مقتدایی عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه تشکیل گردید.


حجت‌الاسلام والمسلمین صادق‌زاده، مشاور شهردار و رئیس مرکز فعالیتهای دینی، ضمن ابلاغ سلام گرم دکتر  قالیباف به رئیس و اعضاء محترم، گزارشی از فعالیتهای دینی و فرهنگی شهرداری تهران و اقدامات عمرانی در زمینه توسعه و تجهیز حوزه‌های علمیه، ارائه نمود.


در ادامه آیت‌الله مقتدایی ضمن عرض خیر مقدم به حضار و ابلاغ سلام متقابل به آقای دکتر قالیباف اظهار داشتند: توسعه حوزه همواره یکی از مسائل مهم و با اهمیت بوده و یکی از راه‌هایی که برای رشد و توسعه حوزه و ایجاد ظرفیت بیشتر برای پذیرش طلاب به کار گرفته شد، تشکیل گروه حامیان توسعه حوزه‌های علمیه بوده است که مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) نیز این موضوع را تأیید کرده‌اند.


در پایان، اعضاء انجمن با حضرت‌آیت‌الله العظمی جوادی آملی ملاقات داشتند و از بیانات و رهنمودهای ایشان بهره‌مند شدند. این مرجع عالیقدر تأکید کرد: کار کمک به ساخت و توسعه حوزه های علمیه، باقیات صالحات است، و باعث ماندگاری و خیر و برکت برای نسل آینده می‌گردد.

 

مطالب مرتبط :
  1. عضو محترم جامعه مدرسین حوزه علمیه برپایی نمایشگاه سبک زندگی جدی گرفتن فرمایشات رهبری است
  2. مدیر انجمن های علمی حوزه علمیه: مرکز رشد محل خوبی برای کاربردی سازی ایده های انجمن است
  3. همایش توسعه وقف و حوزه های علمیه برگزار می شود
  4. نشست «آینده فرهنگ و وظایف حوزه های علمیه» برگزار می شود
  5. مدیر دفتر برنامه ریزی و نظارت معاونت آموزشی حوزه علمیه: کاربردی سازی علوم انسانی باید ازبستر حوزه علمیه امکان پذیر باشد

پارک علم و فناوری قم

zohur