۱۷ آذر ۱۳۹۲ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، «ولی یاراحمدی» رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف با اعلام این مطلب اظهار داشت: نخستین یادواره شهدای قرآنی استان تهران، با هدف تکریم و بزرگداشت شهیدان قرآنی و با مشارکت سازمان اوقاف و سایر دستگاه ها ونهادهای دولتی و غیر دولتی در روز ۲۵ دی ماه برگزار می شود.


رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به محل برگزاری، نخستین یادواره شهدای قرآنی در برج میلاد تهران خاطرنشان کرد: تا کنون چندین جلسه در سازمان اوقاف در ارتباط با برگزاری هرچه باشکوه تر این یادواره برگزار شده است.


وی یادآور شد: سازمان اوقاف و امور خیریه امور تبلیغاتی، فضاسازی معنوی و اطلاع رسانی در نشریات سازمان را در نخستین یادواره شهدای قرآنی به عهده گرفته است.


به گفته یاراحمدی در نخستین یادواره شهدای قرآنی استان تهران علاوه بر سازمان اوقاف و امور خیریه، سازمان صدا و سیما، شورای عالی قرآن، شبکه قرآن، رادیو قرآن، اتحادیه موسسات قرآنی، بسیج شهرداری تهران، خبرگزاری قرآن(ایکنا)، جمعیت قرآنی، دارالقرآن کریم، بنیاد شهید، سپاه محمد رسول الله(ص) و چندین وزارتخانه، سازمان و نهاد دولتی حضور فعال خواهند داشت.

مطالب مرتبط :
  1. مسابقات تخصصی مفاهیم قرآن کریم در سراسر کشور برگزار می شود
  2. برگزاری یادواره زنان حماسه سازدر حسنیه شهدای بسیج
  3. کشف برترین استعدادهای قرآنی در مسابقات قرآن کشوری حاصل می شود
  4. اعزام قاریان به حج ۹۲ / برگزاری آزمون حج از ۸ تا ۱۰ تیرماه
  5. نماینده ایران مقام اول مسابقات بین‌المللی قرآن تونس را کسب کرد

پارک علم و فناوری قم

zohur