۷ بهمن ۱۳۹۲ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، نخستین پیش نشست تخصصی همایش ملی فقه هسته ای با موضوع ممنوعیت استفاده از سلاح کشتار جمعی(نقد و بررسی ادله) با همکاری علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و سازمان انرژی اتمی در قم برگزار می شود.


در این نشست تخصصی که در سالن جلسات انجمن های علمی حوزه برگزار می شود، حجت الاسلام و المسلمین دکتر سیدسجاد ایزدهی، مدیر گروه سیاست پژوهشگاه به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت. همچنین دکتر محمود حکمت نیا و دکتر ناصر قربان نیا به عنوان ناقد در این جلسه حضور دارند.


این همایش، بررسی فتوای مقام معظم رهبری پیرامون حرمت انباشت و استفاده از سلاحهای کشتار جمعی را در دستور کار خود خواهد داشت.


نخستین پیش نشست تخصصی همایش ملی فقه هسته ای، صبح پنج شنبه ۱۰ بهمن ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در سالن جلسات انجمنهای علمی حوزه به آدرس قم، بلوار جمهوری، کوچه دوم، فرعی اول سمت چپ برگزار خواهد شد.


همایش ملی فقه هسته ای توسط پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با همکاری سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران و چندین مؤسسه تحقیقاتی کشور سی ام بهمن ماه سال جاری در دو شهر قم و تهران برگزار خواهد شد.


دبیر علمی این نشست و همایش ملی فقه هسته ای، حجت الاسلام ابوالقاسم علیدوست است. حضور عموم علاقمندان در این نشست علمی بلامانع است.

مطالب مرتبط :
  1. نخستین پیش همایش بین المللی فلسفه دین برگزار می شود
  2. پیش نشست همایش ملی حکیم طهران برگزار می شود
  3. نخستین نشست هم اندیشی فعالان سبک زندگی برگزار می‌شود
  4. دومین همایش اعجاز قرآن برگزار می شود
  5. برگزاری نشست «تحلیل حقوقی توافقنامه هسته ای ژنو»

پارک علم و فناوری قم

zohur