۲۶ فروردین ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، حجت الاسلام والمسلین سیدمهدی حسین زاده، دبیرکل بنیاد قرآن اظهار کرد: این طرح با همکاری معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد واحد رودهن و ناشران فاطمی از جمله نشر کاشف، انتشارات نقش اندیشه، محمد مطهر نویسنده کتابهای فاطمی و علوی و شرکت پیشتازان فن آور سعید به مدت ۱۰ روز از تاریخ ۳۰ فروردین تا ۸ اردیبهشت ماه برگزار می شود.


وی با بیان اینکه ولادت حضرت زهرا(س) در برگزاری این برنامه ها به ویژه برپائی نخستین نمایشگاه فاطمی با عرضه ۱۰۰۰ عنوان جلد کتاب اهمیت ویژه ای دارد، گفت:  بنیاد قرآن قصد دارد با هدف بزرگداشت مقام و منزلت زن مسلمان فاطمی و با تأکید بر نقش زن در شکل گیری و استحکام بنیان خانواده در کنار «سوگواره فاطمی» بتواند «جشنواره فاطمی» را نیز در ایام ولادت آن بانوی بزرگ اسلام زنده نگهدارد.


دبیر کل بنیاد قرآن تصریح کرد: نخستین نمایشگاه کتاب فاطمی به عنوان سومین نمایشگاه بزرگ کتاب در حوزه قرآن و عترت خاصه کتب فاطمی از برنامه های طرح اجرایی جشنواره و نمایشگاه بانوی تسبیح است.


به گفته حجت الاسلام و المسلین سیدمهدی حسین زاده ، نخستین نمایشگاه کتاب فاطمی کشور از ۳۰ فروردین تا ۸ اردیبهشت در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن برگزار می شود و بازدیدکنندگان و دوستداران کتاب می توانند از تخفیف ۵۰ درصدی این نمایشگاه بهره مند شوند.


ناشرین علاقه‌مند به حضور در این نمایشگاه می‌توانند برای درخواست غرفه حداکثر ظرف ۷۲ ساعت با شماره تلفن ۲۲۸۵۷۷۵۰  تماس و مراتب را اعلام نمایند.

مطالب مرتبط :
  1. بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برگزار می شود/ جلسه تمهیدات برگزاری نمایشگاه
  2. بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در مصلای تهران برگزار می شود
  3. مراسم رونمایی از دانشنامه فاطمی(س) برگزار می شود
  4. عرضه کتابخانه گویا ویژه نابینایان در نمایشگاه قرآن/ کتاب «تجلی قرآن در نیایش معصومان» رونمایی شد
  5. نمایشگاه محصولات فرهنگی قرآنی برگزار می شود

پارک علم و فناوری قم

zohur