۸ تیر ۱۳۹۲ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، در پنجمین نشست علمی مرکز تحقیقات امام علی(ع) «دکتر محمد آرمند» با موضوع  نحوه معرفی امام علی (ع) به جوانان و نوجوانان( با تأکید بر کتب درسی ) سخنرانی خواهد کرد .


در پنجمین نشست علمی مرکز تحقیقات امام علی (ع) دکتر محمدعلی آذر شب،دکتر محسن ایمانی،دکتر حسن مظاهری،دکتر امیر نادری،دکتر سیاوش بهرامی،دکتر محمد حسن معصومی،دکتر محمدعلی لسانی،دکتر مریم قبادی،دکتر مریم صانع پور،دکتر فرج الله قنبری و حجت الاسلام داوود مهدوی زادگان حضور خواهند داشت .


این نشست دوشنبه دهم تیرماه از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ در سالن غدیر پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی واقع در بزرگراه کردستان، خیابان ایران شناسی، نبش خیابان ۶۴ برگزار می شود.


«دکتر محمد آرمند» متولد ۱۳۴۴  مدرک کارشناسی خود را در رشته  تکنولوژی آموزشی از  دانشگاه تبریز و کارشناسی ارشد خود را در رشته  تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش  از دانشگاه  دانشگاه تربیت مدرس اخذ گرفته است.وی در رشته  برنامه ریزی درسی  در مقطع دکتری از دانشگاه تربیت مدرس فارغ التحصیل شده است .


دکتر آرمند علاوه بر انتشار دهها مقاله در نشریات تخصصی و ارائه مقالات متعدد در سمینارهای علمی،تا کنون ۵ کتاب با عناوین واژگان علوم تربیتی،شیوه نوشتن مقالات پژوهشی،کتاب شناسی؛ گزیده توصیفی علوم تربیتی، نحوه نگارش و تهیه کتاب درسی دانشگاهی و گرایشها و زمینه‌های تحقیق منتشر کرده است.


وی تا کنون «سمت»،دبیری گروه علوم تربیتی، رئیس کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی و ارزشیابی، معاون مدیر، رئیس مرکز تحقیق و توسعه علوم انسانی ،مدیر گروه علوم تربیتی و مدیری گروه مطالعات کتاب درسی را بر عهده داشته و همچنین در دانشگاه علامه طباطبایی و دانشگاه تهران تدریس کرده است.


    

مطالب مرتبط :
  1. نظریه‌های «انسان‌شناختی هنر» بررسی می شود
  2. نشست نقد و بررسی کتاب «درآمدی به فلسفه‌ زبان» برگزار می شود
  3. مبانی دینی و اخلاقی خانواده بررسی می شود
  4. نشست نقد و بررسی کتاب «بایسته‌های اخلاق مهندسی» برگزار می شود
  5. کتاب «ملکوت آینه ها» نقد و بررسی می شود

پارک علم و فناوری قم

zohur