۹ اسفند ۱۳۹۲ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد از تمدید مهلت ثبت نام سومین مسابقه سراسری وبلاگ‌نویسی نماز خبر داد و گفت: با توجه به استقبال گسترده کاربران ، این مسابقه تا ۱۵ فرووردین ۱۳۹۳ تمدید شد.


سید محمد عبداللهی با بیان اینکه این تمدید بنا به درخواست مخاطبان و پیشنهاد دبیرخانه مسابقه صورت گرفته است، عید نوروز را فرصتی مغتنم برای جذب بیشتر جوانان و نوجوانان به این مسابقه ارزشمند در راستای فرهنگ نماز در عرصه فضای مجازی دانست.


عبداللهی با اشاره به ثبت نام بیش از ۱۶۰۰ وبلاگ در سامانه مسابقه اظهار کرد: انتظار می‌رود با توجه به تمدید مهلت ثبت نام در ایام عید این آمار افزایش چشمگیر و بی‌سابقه‌ این مرحله از مسابقه داشته باشد.


وی با بیان اینکه نوجوانان و جوانان مخاطبان و جامعه هدف برگزاری این دوره از مسابقات هستند تصریح کرد: علاقه‌مندان از گروه سنی ۱۳ سال به بالا می‌توانند با مراجعه به نشانی chb-namaz.ir در این مسابقات شرکت کنند.


به گفته معاون فرهنگ،آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز، پس از بررسی و داوری ، وبلاگ‌های برتر در تاریخ ۱۵ اردیبهشت‌ معرفی خواهند شد.


وی از انتخاب ۱۱۰ وبلاگ در پایان این مسابقات خبر داد و گفت: ۲۰ کمک هزینه سفرحج عمره، ۲۰ کمک هزینه سفر کربلای معلی، ۲۰ کمک هزینه سفرمشهد مقدس و هدایایی ارزنده فرهنگی دیگر از مهم‌ترین جوایز این دوره از مسابقات است.

مطالب مرتبط :
  1. فراخوان سومین مسابقه وبلاگ نویسی "نماز"/ آیین نامه سومین مسابقه سراسری وبلاگ نویسی نماز
  2. اشاعه فرهنگ نماز از اهداف اصلی مسابقه وبلاگ نویسی نماز است
  3. ثبت نام ۱۰ هزار نفر در جشنواره ملی ملکوت/ مهلت شرکت تا پایان دیماه
  4. لزوم توجه به ایده های نو در تبلیغ دین/ ارائه گزارش پژوهش وبلاگ نویسی دینی روحانیون
  5. تا ۳۰ دی ماه؛مهلت ثبت نام در نمایشگاه دستاوردهای سبک زندگی اسلامی تمدید شد

پارک علم و فناوری قم

zohur