۱۷ آذر ۱۳۹۳ موضوع: اخبار

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری قم، نمایشگاه پژوهش، فناوری، اشتغال و کارآفرینی متشکل از بیش از ۳۰ غرفه با محتوای آخرین دستاوردهای فناورانه و پژوهشی استان قم در مساحت ۲ هزار متر مربع در محل دائمی نمایشگاه های استان قم برپا شده است و پارک علم و فناوری قم نیز با نمایش و معرفی محصولات دانش بنیان بیش از ۲۰ واحد فناور عضو خود و مراکز رشد تابعه حضور فعالی در این نمایشگاه پیدا نموده است.

لازم به ذکر است که در اولین روز برگزاری این نمایشگاه  حجت الاسلام والمسلمین بنایی قمی معاون محترم سیاسی و امنیتی استانداری،  مهندس مرتضایی معاون محترم توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری وحجت الاسلام و المسلمین دکتردیرباز ریاست دانشگاه قم از غرفه پارک علم و فناوری قم بازدید و درجریان آخرین دستاوردهای نوآورانه واحدهای فناور قرار گرفتند.

گفتنی است نمایشگاه پژوهش، فناوری، اشتغال و کارآفرینی روزهای شانزدهم تا نوزدهم آذرماه جاری در محل نمایشگاه های دائمی قم واقع در انتهای خیابان خاکفرج برای بازدید علاقمندان دایر است. این نمایشگاه در روزهای برگزاری از ساعت ۱۰ تا ۲۱ دایر خواهد بود . خاطرنشان می شود؛ آیین اختتامیه این نمایشگاه ۱۹ آذرماه با اعلام غرفه های برتر و همچنین تقدیر از پژوهشگران برتر در سالن شیخ مفید دانشگاه قم برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط :
  1. بازدید معاون فرهنگی حرم مطهر حضرت معصومه(س) از واحدهای فناور عضو مرکز رشد علوم انسانی پارک علم و فناوری قم
  2. بازدید وزیر آموزش و پرورش و مدیر حوزه های علمیه از غرفه مرکز رشد واحدهای فناور علوم انسانی پارک علم و فناوری قم
  3. تاکید دبیر ستاد فناوری های نرم معاونت علمی ریاست جمهوری بر لزوم حمایت از واحدهای فناور مرکز رشد علوم انسانی
  4. بازدید رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان قم از مرکز رشد واحدهای فناور علوم انسانی
  5. مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری قم: برای استفاده از محصولات دانش بنیان واحدهای فناور مرکز رشد علوم انسانی آمادگی داریم

پارک علم و فناوری قم

zohur