۱۵ تیر ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، شبکه رادیو قرآن امسال نیز همانند سال‏های گذشته با در اختیار گرفتن غرفه اختصاصی در فضای نمایشگاه بین‏ المللی قرآن کریم اقدام به پخش زنده برنامه شهر قرآن ویژه این نمایشگاه می ‏کند.


هدف از پخش این برنامه که به مدت ۹۰ دقیقه به صورت زنده و مستقیم از محل برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین ‏المللی قرآن تقدیم حضور شنوندگان رادیو قرآن می‏ شود، معرفی دستاوردهای قرآنی نظام جمهوری اسلامی ایران که در قالب نمایشگاهی در معرض دید عموم مردم قرار گرفته، است.


برنامه شهر قرآن دارای بخش‏های متنوعی چون گفتگو با مدیران بخش‏های مختلف نمایشگاه، معرفی ابتکارات و نوآوری‏ها در حوزه فعالیت‏های قرآنی، اطلاع‏ رسانی از برنامه های اصلی و جانبی نمایشگاه و آیتم‏ های ویژه کودکان و نوجوانان است.


در این بخش رادیو قرآن هر شب با برگزاری مسابقه حضوری ویژه کودکان و نوجوانان اقدام به نشر معارف قرآنی می ‏کند و در این مسیر با اهدای جوایزی از برندگان قدردانی به عمل می‏ آورد.


به همین مناسبت هر شب سه کارت هدیه ۲۰۰ هزار ریالی برای سه نفر در نظر گرفته شده است که جوایز این بخش توسط دارالقرآن خانه کارگر، مجری برگزاری آموزش‏های تلفنی قرآن کریم اهدا می‏شود.


تمامی علاقه ‏مندان به شرکت در مسابقه شبکه رادیویی قرآن در محل برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین‏المللی قرآن کریم واقع در باغ موزه دفاع مقدس، می‏ توانند در ساعات ۲۱ الی ۲۲:۳۰ هر شب تا پایان زمان برگزاری نمایشگاه به محل غرفه رادیو قرآن مراجعه کنند.

مطالب مرتبط :
  1. مسابقات بین‌المللی قرآن بهترین محمل برای معرفی جمهوری اسلامی است
  2. پخش ویژه برنامه "شهر قرآن" از محل برگزاری نمایشگاه بین المللی قرآن
  3. مسابقات بین المللی قرآن تابلوی نظام جمهوری اسلامی است
  4. نمایندگان ایران در مسابقات بین المللی قرآن مبلغان شیعه و جمهوری اسلامی هستند
  5. مسابقات بین‌المللی قرآن ایران تبلیغات علیه نظام را خنثی می‌کند/ رفتار قرآنی ملت ایران عامل دشمنی ابرقدرت‌ها با ماست

پارک علم و فناوری قم

zohur