۲۵ تیر ۱۳۹۳ موضوع: اخبار

رئیس پارک علم و فناوری قم و مدیر مرکز رشد علوم انسانی با معاون هماهنگی امور زائرین استانداری دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری قم، در این دیدار که صبح امروز در دفتر معاونت هماهنگی امور زائرین استانداری به انجام رسید، دکتر ابوالفضل اسماعیلی با اشاره به اینکه اولویت اصلی این معاونت مطرح نمودن قم به عنوان قطب اصلی گردشگری مذهبی در سطح جهان اسلام میباشد اظهارداشت: این مهم زمانی محقق خواهد شد که از صرف تئوری پردازی فاصله گرفته و ایده هایی را که در این زمینه در ذهن داریم عملیاتی کنیم.

وی افزود: در همین راستا فعالیت های دانش بنیان واحدهای فناور علوم انسانی پارک علم و فناوری  فرصت و ظرفیت بسیار خوبی جهت توسعه همکاری ها بر روی زمینه های مشترک به دست میدهد که ما از آن استقبال میکنیم.

گفتنی است در ابتدای این جلسه، دکتر سید هاشم عارف، رئیس پارک علم و فناوری قم با تشریح عملکرد پارک های علم وفناوری در کشورهای توسعه یافته و اقتصاد های دانش بنیان و ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته از بدو تاسیس پارک قم تاکنون، بخشی از مهمترین دستاوردهای واحدهای فناور مستقر در پارک و مرکز رشد علوم انسانی را معرفی نمود.

رئیس پارک علم و فناوری، اظهار امیدواری کرد که توجه ویژه معاونت هماهنگی امور زائرین به طرح های واحدهای فناور علوم انسانی سبب جذاب سازی و رونق هرچه بیشتر گردشگری مذهبی در سطح استان قم باشد.

مطالب مرتبط :
  1. مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری قم: برای استفاده از محصولات دانش بنیان واحدهای فناور مرکز رشد علوم انسانی آمادگی داریم
  2. با پیگیری های پارک علم و فناوری قم؛شرکت های دانش بنیان از معافیت های ویژه مالیاتی برخوردار شدند
  3. در جلسه مشترک پارک ها با معاون وزیر علوم مطرح شد: فن بازار محورتوسعه و رشد شرکت های دانش بنیان هستند
  4. مدیر سرمایه گذاری بنیاد برکت استان قم درخصوص سرمایه گذاری بر روی طرح های دانش بنیان اعلام آمادگی کرد
  5. مسئولان اوقاف در توسعه گردشگری مذهبی جدی هستند/ گردشگری مذهبی موجب نوسازی بقاع متبرکه می شود

پارک علم و فناوری قم

zohur