۶ خرداد ۱۳۹۲ موضوع: اخبار

 

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری قم، مدیر هسته فناور الفبای اطلاعات  از بازدید و حمایت معاون فرهنگی و امور نخبگان بنیاد ملی نخبگان در نمایشگاه منطقه ای کوهرنگ خبر داد.

بنابراین گزارش، دکتر سید حسن حسینی در آخرین روز سومین نمایشگاه  منطقه ای کوهرنگ که  از طرح فرهنگ شهروندی و دنیای مجازی کودکان بازدید کرد.
در ابتدا این بازدید مهندس قنبری صحبت هایی را در خصوص مرکز رشد واحدهای فناوری علوم انسانی پارک علم و فناوری قم بیان کرده و اهمیت این ایده را در حوزه علوم انسانی تشریح کردند.پس از ارائه شاخص های اصلی ایده ، دکتر حسینی با بیان اینکه این ایده در نوع خود جالب و کارساز است شرکت را به پیگیری از بنیاد ملی نخبگان در خصوص بازی های فکری تشویق کردند.

گفتنی است در اختتامیه سومین جشنواره منطقه ای نوآوری و شکوفایی کوهرنگ که از تاریخ ۲۹ اردیبهشت لغایت دوم خرداد برگزار شد، نمایندگانی از چهار استان اصفهان،قم،مرکزی و چهارمحال وبختیاری نقطه نظرات خود را در خصوص حوزه اختراعات بیان کردند و در پایان از هر استان سه نماینده با اهدای لوح و تندیس جشنواره تقدیر شد.

در این نمایشگاه هسته الفبای فناوری اطلاعات مستقر در مرکز رشد علوم انسانی با مدیریت مهندس قنبری حضورفعال داشت و مورد استقبال بازدیدکنندگان و مسئولان علم و فناوری قرار گرفت.

مطالب مرتبط :
  1. رئیس بنیاد ملی بازی های رایانه ای کشور: فضای مجازی و رسانه ای باید با معیارهای اسلامی عجین شود
  2. معاون علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه: نقش مرکز رشد علوم انسانی در ارتقای پیوست فرهنگی کالاها مهم است
  3. مدیر خانه علوم و فنون آموزش و پرورش: همکاری و تعامل نخبگان فرهنگی با مرکز رشد علوم انسانی یک اصل اجتناب ناپذیر است
  4. نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی:نخبگان حوزه علوم انسانی باید حمایت و ترویج شوند
  5. مدیر مرکز رشد علوم انسانی: حمایت های ویژه از دستاوردهای سبک زندگی انجام خواهد شد

پارک علم و فناوری قم

zohur