۱۶ مهر ۱۳۹۱ موضوع: اخبار

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری قم، حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای محمد باقر خوانساری با بیان اینکه مرکز رشد علوم انسانی ارتباطات خوبی با حوزه های علوم اسلامی استان برقرار کرده است، گفت: بسیار علاقه داریم پتانسیل های موجود در مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور را توسط مرکز رشد علوم انسانی گسترش دهیم.

معاون محترم بازرگانی و خدمات فرهنگی مرکز تحقیقات نور با استقبال از امضای تفاهم نامه دو جانبه با مرکز رشد علوم انسانی گفت: با توجه به اینکه اولویت های مشترک زیادی بین طرفین وجود دارد؛ آمادگی کامل داریم با تمام امکانات و تجربیات خود با این مرکز همکاری و تعامل کنیم.

جناب آقای خوانساری با تصریح این مطلب که بیش از ۱۵۰ عنوان نرم افزار در زمینه های مختلف تولید و عرضه کرده ایم، بیان کرد: آمادگی داریم در زمینه آموزش نرم افزارها به واحدهای مستقر در مرکز رشد، تبدیل منابع به نرم افزارهای کاربردی، ارایه بسته های تبلیغاتی، دریافت آموزش های خلاقیت و کار آفرینی از مرکز رشد علوم انسانی، برگزاری همایش ها و دوره های آموزشی مشترک و… با مرکز رشد علوم انسانی همکاری و تعامل داشته باشیم.


شایان ذکر است در این نشست مشترک جناب آقای هاشمی و جناب آقای رحمانی از کارشناسان برجسته مرکز تحقیقات نور حضور داشتند.

در ابتدای این جلسه جناب آقای ملایی مدیر مرکز رشد علوم انسانی ضمن معرفی و ارایه عملکرد این مرکز، به ضرورت همکاری و نوع تعامل میان دو دستگاه اشاره کرد و در پایان این جلسه مقرر گردید نتایج مذاکرات را به صورت تفاهم نامه ای با امضای طرفین به تصویب برسانند.

مطالب مرتبط :
  1. مدیر خانه علوم و فنون آموزش و پرورش: همکاری و تعامل نخبگان فرهنگی با مرکز رشد علوم انسانی یک اصل اجتناب ناپذیر است
  2. گامی موثر در راستای تحقق نوآوری در علوم انسانی و کاربردی سازی یافته های علوم انسانی رقم خورد؛تفاهم نامه مرکز رشد علوم انسانی و مرکز پژوهش های اسلامی صدا و سیما به امضا رسید
  3. معاون استاندار تاکید کرد: مرکز رشد علوم انسانی باید الگو ساز باشد
  4. امراللهی بیان کرد: مرکز رشد علوم انسانی میزبان خوبی برای پرورش ایده های نو دینی است
  5. چهارمین جلسه شورای پذیرش مرکز رشد علوم انسانی برگزار شد

پارک علم و فناوری قم

zohur