۲۰ مرداد ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، عبدالله عبدالرحمان مدیر اجرایی گروه “آرمان فلسطین” که ریاست این ستاد را برعهده دارد گفت: بنا بر قوانین موجود، نمی خواهیم به احساسات کسی صدمه وارد کنیم تا شاهد واکنشهای شدید باشیم، از این رو در ستادهای تحریمی خود به منظور استهزا و تحقیر هیچ کس فعالیت نمی کنیم.


این ستاد با عنوان “ماه خشم امت” از یکشنبه درمیان چندین سازمان غیر دولتی مالزی آغاز به کار کرده است.


مسلمانان مالزی رستورانهای زنجیره ای مک دونالد آمریکا، فروشگاه های قهوه استارباکس و بانک HSBC بریتانیا را تحریم کرده و حمایت آنها را از رژیم صهیونیستی علتی برای اعمال این تحریم دانسته است. در این ستاد از کوکاکولا و نستله شرکت چند ملیتی مستقر در سوئیس نیز نام برده شده است.


براساس اعلام اعضای این ستاد، شرکتهای تحریم شده بنا بر حمایتهای خود از رژیم اسرائیل صهیونیست انتخاب شده اند.


عبدالله با تأکید بر این که مسلمانان مالزی هیچ نوع خشونتی به این شرکتها و بخشهای تجاری آن وارد نخواهند کرد، اظهار داشت که تظاهراتی عظیم در مقابل این فروشگاه ها برگزار شده و شرکت کنندگان در جریان این تظاهرات، پلاکاردهایی را به منظور ارتقای آگاهی سایرین در دست گرفته بودند.


تجاوزات بی رحمانه اسرائیل از ۸ ژوئیه علیه مردم غزه آغاز شد و از آن زمان تاکنون صدها نفر شهید و هزاران نفر مجروح شدند. براساس مقامات بهداشت در غزه ۱۸۶۸ فلسطینی که اکثر آنها غیر نظامی بودند درجریان این تجاوزات شهید شدند و حدود ۱۰ هزار نفر مجروح شدند.

 

مطالب مرتبط :
  1. مسلمانان هندوستان محصولات آمریکایی را تحریم کردند
  2. مسلمانان آمریکا مسلح کردن صهیونیستها توسط دولت اوباما را تقبیح کردند
  3. داوران مسابقه قرآن مالزی تنها به کلیات توجه می کنند/ تحلیل مسابقات قرآن مالزی
  4. تهدید مسلمانان استرالیا به تحریم روزنامه "هرالد"/ اخراج مقاله نویس به علت انتقاد از صهیونیستها
  5. "محمد مشمول" نماینده ایران به مقام دوم مسابقات قرآن مالزی دست یافت

پارک علم و فناوری قم

zohur