۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ موضوع: اخبار

 

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری، مصطفی ملایی از برگزاری دوره های تخصصی آموزشی در راستای افزایش سطح دانش فنی واحدهای فناور خبر داد.

بنابراین گزارش، مدیر مرکز رشد علوم انسانی با تاکید بر اینکه برای دست یابی به این هدف کار گروه حمایت از شرکت های دانش بنیان در پارک تشکیل شده است گفت: دوره آموزشی اصول حقوق تجارت شامل قوانین کار بیمه و تجارت را با تدریس جناب آقای مهندس افرادی معاون  محترم بنیاد نخبگان قم در تاریخ هفتم خردادماه از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۹ عصر برگزار خواهیم کرد.

استاد خلاقیت و کارآفرینی حوزه علوم انسانی با اشاره به اینکه باید با کاربردی سازی ایده های علوم انسانی زمینه های تحقق حماسه اقتصادی مد نظر مقام معظم رهبری را رقم بزنیم، بیان داشت: این کارگاه آموزشی در محل شرکت مشاوران مبنا واقع در ۴۵ متری شهید صندوقی، نبش کوچه یک برگزار و به شرکت کنندگان گواهینامه اعطا خواهد شد.

ملایی با تاکید براینکه هزینه دوره برای شرکت کنندگان عادی ۵۰ هزار تومان است اظهار داشت: در راستای  حمایت و ترغیب نخبگان و فناوران حوزه علوم انسانی این دوره را به صورت رایگان برای هسته های فناور مرکز رشد علوم انسانی برگزار خواهیم کرد.

شایان ذکراست علاقه مندان می توانند حداکثر تا تاریخ ششم خردادماه نسبت به ثبت نام دوره از طریق تماس با جناب آقای محمدی (کارشناس مرکز رشد) با شماره تلفن: ۰۹۱۲۸۷۹۰۰۷۰ اقدام کنند.

مطالب مرتبط :
  1. گامی موثر در راستای تحقق نوآوری در علوم انسانی و کاربردی سازی یافته های علوم انسانی رقم خورد؛تفاهم نامه مرکز رشد علوم انسانی و مرکز پژوهش های اسلامی صدا و سیما به امضا رسید
  2. در ادامه سلسله کارگاه های آموزشی مرکز رشد علوم انسانی؛کارگاه خلاقیت و نوآوری در اداره کل آموزش و پرورش برگزارشد
  3. نخستین کارگاه آموزشی آشنایی با نحوه تدوین طرح کسب و کار در حوزه علوم انسانی(BP) برگزار شد
  4. مدیر مرکز رشد علوم انسانی: جشنواره ملی کاربردی سازی یافته های علوم انسانی برگزار می شود
  5. مرکز رشد برگزار می کند؛ کارگاه اصول و روش های تامین منابع مالی

پارک علم و فناوری قم

zohur