۲ بهمن ۱۳۹۲ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، یوسف افراش معاون ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان دارالقرآن‌الکریم، اظهار کرد: مراسم تجدید میثاق جامعه قرآنی با آرمان‌های امام خمینی(ره) و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری سه‌شنبه، هشتم بهمن‌ماه ساعت ۹ صبح برگزار می‌شود.


یوسف افراش ضمن دعوت از جامعه قرانی کشور جهت حضور در این مراسم، حضور حداکثری ایشان را در تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری (مدظله العالی) خنثی کننده فتنه دشمنان نظام و انقلاب دانست.


وی افزود: در مراسم تجدید میثاق جامعه قرآنی با آرمان‌های امام راحل، مسئولان نهادها و مراکز قرآنی کشور، اساتید، معلمان قرآن و شخصیت‌هایی که در حوزه قرآنی فعالیت دارند، حضور خواهند داشت.


معاون ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان دارالقرآن‌ ادامه داد: برای برگزاری مراسم تجدید میثاق جامعه قرآنی با آرمان‌های امام راحل که از جمله برنامه‌های کمیته قرآن ستاد بزرگداشت ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی است، طی یک ماه گذشته هماهنگی‌های لازم با مراکز قرآنی انجام شده و تأکید بسیاری بر حضور حداکثری جامعه قرآنی داشته‌ایم.


افراش گفت: از آحاد جامعه قرآنی دعوت می‌کنیم تا ساعت ۸ صبح روز سه‌شنبه، هشتم بهمن‌ماه با حضور در سازمان دارالقرآن‌الکریم از امکانات ایاب و ذهاب برای شرکت در مراسم تجدید میثاق استفاده کنند.


وی در ادامه با اشاره به فعالیت‌های کمیته قرآن ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی عنوان کرد: فعالیت این کمیته از چند ماه پیش آغاز شده که علاوه بر کمیته کشوری قرآن، کمیته‌های استانی و شهرستانی نیز در سراسر کشور شکل گرفته است و کمیته‌های استانی و شهرستانی ویژه‌برنامه‌های متعددی را پیش‌بینی کرده‌اند که در طول ایام‌الله دهه فجر اجرا خواهد شد و برگزاری جشنواره‌های قرآنی، محافل قرآنی و کرسی‌های تلاوت از جمله این برنامه‌ها هستند.

مطالب مرتبط :
  1. تجدید میثاق جامعه قرآنی با آرمان‌های امام خمینی (ره)
  2. امسال از ۲۵ پیشکسوت قرآنی تجلیل می شود
  3. توجه به ایام الله دهه فجر تکلیف همه دستگاه‌هاست/ فعالیت بیش از پنج هزار مؤسسه قرآنی در کشور
  4. هشتمین‌ مراسم‌ تکریم‌ چهره‌های‌ قرآنی‌ برگزار‌ می‌شود
  5. مراسم اختتامیه نمایشگاه قرآن امشب برگزار می شود/ تجلیل از سه قهرمان قرآنی

پارک علم و فناوری قم

zohur