۱۷ خرداد ۱۳۹۲ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، مراسم اختتامیه سی امین دوره مسابقات بین المللی قرآن عصر امروز ۱۷ خردادماه با حضور محمود احمدی نژاد رئیس جمهور، حجت الاسلام والمسلمین علی محمدی، نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه، مسئولان کشوری و جامعه قرآنی کشور در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار می شود.


در این مراسم که از ساعت ۱۷ تا ۲۰ روز جمعه ۱۷ خردادماه همزمان با عید سعید مبعث برگزار می شود، پس از سخنرانی مسئولان حاضر در مراسم و ارائه گزارشی از روند برگزاری سی امین دوره مسابقات بین المللی قرآن از سوی مسئولان سازمان اوقاف و امور خیریه، از برگزیدگان سی امین دوره مسابقات بین المللی قرآن در دو رشته حفظ و قرائت تجلیل می شود.


در این مراسم مسئولان عالی رتبه کشور، سفرای کشورهای اسلامی و جامعه قرآنی کشور و نمایندگان قرآنی بیش از ۷۰ کشور جهان حضور خواهند داشت.


در سی امین دوره مسابقات بین المللی قرآن که از جمعه ۱۰ خردادماه در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی آغاز به کار کرد، بیش از ۱۱۱ نفر از قاریان و حافظان ۷۵ کشور جهان حضور داشته و طی شش روز در دو رشته قرائت و حفظ با هم به رقابت پرداختند و مسابقات شب گذشته به پایان رسید.

مطالب مرتبط :
  1. برگزاری سی امین دوره مسابقات بین المللی قرآن/ بزرگترین رویداد فرهنگی جهان اسلام با حضور ۷۵ کشور
  2. جزئیاتی از مسابقات بین المللی قرآن/ برگزاری ۷۲ جلسه آموزشی قرآنی
  3. نمایشگاه محصولات فرهنگی قرآنی برگزار می شود
  4. نامزدهای ریاست جمهوری برنامه های قرآنی خود را نیز اعلام کنند/ حماسه در سایه قرآن ممکن است
  5. دو مادر شهید تجلیل می‌شوند

پارک علم و فناوری قم

zohur