۳۱ تیر ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، مراسم اختتامیه بیست‌و‌دومین نمایشگاه قرآن کریم از ساعت ۱۹ تا ۲۰:۳۰ با حضور و سخنرانی محمدباقر نوبخت، معاون برنامه‌ ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌ جمهور در سالن همایشهای باغ موزه دفاع مقدس برگزار می‌ شود.


بیست‌ و‌ دومین نمایشگاه بین‌ المللی قرآن کریم که از سوم تیرماه مصادف با ۲۶ شعبان در باغ موزه دفاع مقدس آغاز به کار کرد امشب ۳۱ تیرماه با برگزاری مراسمی به کار خود پایان می‌ دهد.


همچنین در این مراسم که با حضور مسئولان قرآنی و فرهنگی کشور، برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مسئولان کمیته‌های بیست و دومین نمایشگاه بین‌ المللی قرآن و… برگزار می‌ شود.


در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا حشمتی، رئیس نمایشگاه قرآن و معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به ارائه گزارشی درباره روند برگزاری این نمایشگاه می‌ پردازد.


در ابتدای این مراسم حجت الاسلام محمدرضا حشمتی، رییس نمایشگاه ضمن ارائه سخنانی در رابطه با نمایشگاه بیست و دوم، به حضار و مدوعوین خیر مقدم گفته و در ادامه عیسی علیزاده، دبیر جشنواره «بانوی ایرانی، هنر قرآنی» ضمن سخنانی در رابطه با این جشنواره به قرائت بیانیه این جشنواره می پردازد.


سپس دکتر نوبخت، به ارائه سخنانی پرداخته و در انتهای مراسم نیز از برگزیدگان این جشنواره تقدیر به عمل می آید.


تجلیل از برگزیدگان بیست‌ و دومین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم پایان‌ بخش مراسم اختتامیه نمایشگاه است.

مطالب مرتبط :
  1. مراسم اختتامیه بخش دانشگاهی نمایشگاه قرآن برگزار می شود
  2. بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم فردا افتتاح می شود
  3. بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در مصلای تهران برگزار می شود
  4. اختتامیه بخش دانشگاهی نمایشگاه قرآن فردا برگزار می شود
  5. بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برگزار می شود/ جلسه تمهیدات برگزاری نمایشگاه

پارک علم و فناوری قم

zohur