۱۲ بهمن ۱۳۹۳ موضوع: اخبار

shoshtari

پیشنهاد مدیر مرکز رشد علوم انسانی پارک علم و فناوری قم درخصوص برگزاری جلسه هم اندیشی مدیران مراکز رشد علوم انسانی سراسر کشور و در حاشیه نشست روسای پارک های علم و فناوری و مدیران مراکز رشد کشور مورد استقبال قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری قم، در این نشست مدیر مراکز رشد پارک علم وفناوری طی سخنانی ضمن اشاره به تاکیدات مقام معظّم رهبری و وزیر محترم علوم به حمایت از تجاری سازی ایده های علوم انسانی بر ضرورت هماهنگی و هم افزایی هر چه بیشتر این مراکز تاکید کرد.

حمیدرضا شوشتری اظهارداشت: شبکه سازی، شناخت متقابل و همگرایی بیشتر مدیران مراکز رشد در حوزه علوم انسانی و شناخت چالشها و مشکلات این حوزه  از جمله موضوعات مشترکی است که میتواند در این جلسه هم اندیشی مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

گفتنی است در ادامه، پیشنهاد مدیر مرکز رشد علوم انسانی پارک علم و فناوریقم مورد استقبال مسئولین وزارت علوم و حاضرین قرار گرفت و متعاقب آن اولین جلسه هم اندیشی مدیران مراکز رشد علوم انسانی سراسر کشور در حاشیه این نشست برگزار و گزارش نتایج بدست آمده و توافقات حاصل شده درآن  توسط مدیر مرکز رشد علوم انسانی قم در جلسه اختتامیه نشست قرائت گردید.

مطالب مرتبط :
  1. نهمین جلسه هم اندیشی مرکز رشد علوم انسانی برگزار شد
  2. پنجمین جلسه آسیب شناسی مرکز رشد علوم انسانی برگزار شد
  3. نخستین هم اندیشی نقش علوم انسانی در صنعت برگزار می شود
  4. هفتمین نشست صمیمانه مدیران واحدهای فناور مرکز رشد علوم انسانی برگزار شد
  5. بازدید جمعی از مدیران حوزه های علمیه خواهران از مرکز رشد علوم انسانی پارک علم و فناوری قم

پارک علم و فناوری قم

zohur