۲۷ خرداد ۱۳۹۳ موضوع: اخبار

مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری قم جهت استفاده از محصولات دانش بنیان واحدهای فناور عضو مرکز رشد علوم انسانی پارک علم و فناوری قم در طرح جامع اوقات فراغت استان اعلام آمادگی نمود.

به گزارش روابط عمومی پارک علم وفناوری قم، سرکار خانم معصومه ظهیری، مشاور استاندار و مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده در دیدار با نماینده مرکز رشد علوم انسانی و  مدیران واحدهای فناور رسول مهر، افلاک نمای قرآنی و سایه چتر زندگی، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از آمادگی اداره کل زنان و امور خانواده استانداری در استفاده از محصولات دانش بنیان واحدهای فناور علوم انسانی در طرح جامع اوقات فراغت استان خبر داد.

لازم به ذکر است، طرح جامع اوقات فراغت استان با هدف کیفی سازی و غنی سازی اوقات فراغت جوانان و دانش آموزان در ایام تعطیلات تابستان  با محوریت اداره کل ورزش و جوانان و همکاری اداره کل بنیاد شهید و امور ایثار گران، اداره کل فنی و حرفه ای و سازمان بهزیستی در سطح استان قم به اجرا در خواهد آمد.

گفتنی است در ابتدای این دیدار، محمد جواد پورکیالی، نماینده مرکز رشد علوم انسانی پارک علم و فناوری قم، طی گزارشی به خدمات ارائه شده در این مرکز به واحدهای فناور اشاره کرد و خواستار همکاری و تعامل دوسویه سازمانها و ادارات دولتی با پارک علم و فناوری در راستای تقویت شرکت های دانش بنیان گردید.

مطالب مرتبط :
  1. هفتمین نشست صمیمانه مدیران واحدهای فناور مرکز رشد علوم انسانی برگزار شد
  2. بازدید معاون فرهنگی حرم مطهر حضرت معصومه(س) از واحدهای فناور عضو مرکز رشد علوم انسانی پارک علم و فناوری قم
  3. بازدید وزیر آموزش و پرورش و مدیر حوزه های علمیه از غرفه مرکز رشد واحدهای فناور علوم انسانی پارک علم و فناوری قم
  4. در راستای آسیب شناسی و پایش فعالیت ها؛ نشست صمیمانه واحدها و هسته های فناور علوم انسانی با مدیران پارک برگزار شد
  5. در راستای حمایت از هسته های فناور مرکز رشد علوم انسانی : دوغرفه عرضه محصولات فرهنگی در مرکز خدمات حوزه علمیه راه اندازی شد

پارک علم و فناوری قم

zohur