۶ دی ۱۳۹۲ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، در این مراسم که در آستانه هفته بزرگداشت وقف برگزار می شود، حجت الاسلام والمسلمین”علی محمدی” نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف در معیت معاونان، مدیران و کارکنان این سازمان با حضور در مرقد مطهر امام راحل(ره) و قرائت فاتحه  و اهدای تاج گل به مرقد مطهر حضرت امام خمینی(ره)، یاد و نام و خاطره امام راحل(ره) را گرامی خواهند داشت و بر ادامه راه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و تحقق آرمان های نظام اسلامی تأکید خواهند کرد.


براساس این گزارش، این مراسم فردا شنبه ۷ دی ماه از ۹:۳۰ الی ۱۱ با حضور مدیران، مسئولان و کارکنان سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می شود.


همچنین در خبر دیگری از سازمان اوقاف آمده است: رئیس ستاد همایش وقف و رسانه با اشاره به حضور پر شور هنرمندان و ورزشکاران به عنوان افراد تاثیرگذار جامعه در پنجمین همایش وقف و رسانه، از حضور جمشید مشایخی، داریوش ارجمند و محمدرضا طالقانی در این همایش خبرداد.


حسن ربیعی، مدیرکل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به برگزاری پنجمین همایش وقف و رسانه در روز یکشنبه ۸ دی ماه در تالار وحدت اظهار کرد: بهره گیری از ظرفیت تمامی رسانه های جمعی و چهره های تاثیرگذار در امر تبلیغ و ترویج سنت حسنه وقف ، رویکرد اصلی سازمان اوقاف و امور خیریه است.


وی با بیان اینکه هنرمندان و ورزشکاران به عنوان چهره های تاثیرگذار در تبلیغ فرهنگ وقف مورد توجه هستند، گفت: در پنجمین همایش وقف و رسانه که با شعار «وقف و رسانه و حماسه اقتصادی» برگزار می شود ، تاکنون حضور بازیگرانی چون جمشید مشایخی، داریوش ارجمند، محمود پاک نیت، عبدالرضا اکبری، مجید مظفری، سیدجواد هاشمی ، فرهاد جم و… قطعی شده است. محمد حسین لطیفی کارگردان برجسته سینما و تلویزیون نیز در این همایش حضور خواهد داشت.


رئیس ستاد همایش وقف و رسانه با اشاره به حضور محمد رضا طالقانی، پیشکسوت ورزش کشتی و پهلوانی ایران در این همایش اظهار کرد: همچنین ورزشکاران مطرحی همچون علی انصاریان، حمید استیلی و افشین پیروانی از مهمانان ورزشی این همایش اند.

مطالب مرتبط :
  1. سازمان اوقاف از مرضیه حدیدچی دباغ بانوی واقف نیک اندیش تجلیل کرد
  2. پنجمین همایش «وقف و رسانه» برگزار می شود
  3. همایش «یاوران وقف» برگزار می شود
  4. سی و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف از فردا آغاز می شود
  5. نخستین یادواره شهدای قرآنی برگزار می شود

پارک علم و فناوری قم

zohur