۳ آبان ۱۳۹۱ موضوع: اخبار

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری، مدیر مرکز رشد واحدهای فناور علوم انسانی محورهای همایش ملی سبک زندگی اسلامی را تشریح کرد.

بنابراین گزارش، جناب آقای مصطفی ملایی در تشریح این همایش از مشارکت شاخص و هدفمند مرکز رشد واحدهای فناور علوم انسانی با موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) خبر داد و گفت: اساس وجود و فعالیت مرکز رشد علوم انسانی کاربردی سازی سبک های زندگی اسلامی در جامعه است. لذا طبق توافقی که با مدیران فرهیخته و خدمتگزار موسسه امام خمینی به عمل آمد و به پیشنهاد مرکز رشد واحدهای فناور علوم انسانی برخی از محورها به همایش اضافه گردیده و دامنه اطلاع رسانی و مشارکت در آن گسترش و ارتقا یافته است.

مدیر مرکز رشد واحدهای فناور علوم انسانی، با بیان اینکه قصد داریم در صورت امکان نمایشگاهی از دستاوردهای موسسات و شرکت ها و هسته های دانش بنیان پارک ها و مراکز رشد و دیگر موسسات آموزش عالی سراسر کشور در حاشیه این همایش ملی برگزار کنیم، گفت: پیشنهاد فراخوان ایده ها و جمع آوری محصولات حوزه سبک زندگی اسلامی را به مدیران ارشد وزارت علوم داده و آمادگی داریم این پروژه عظیم و مورد توجه و عنایت حضرت آیت ا… امام خامنه ای را مدیریت و برگزار کنیم.

این استاد کارآفرینی و خلاقیت در حوزه علوم انسانی، بیان کرد: برگزاری این همایش و نمایشگاه فرصت بسیار خوبی است تا ایده های برتر حوزه علوم انسانی- به عنوان الگو های بارز سبک زندگی اسلامی – جمع آوری و مورد استفاده قرار بگیرد.

مصطفی ملایی با دعوت از نخبگان و فرهیختگان حوزوی و دانشگاهی برای شرکت موثر و ارایه آثار در این همایش، اظهار داشت: شرکت در این همایش بزرگ می تواند لبیک و آماده باشی برای منویات گهر بار مقام معظم رهبری در زمینه سبک های زندگی اسلامی باشد. البته وظیفه فرهیختگان حوزوی که باید الگوی زندگی در جامعه اسلامی باشند بسیار برجسته تر و مهم تر است. ضمن اینکه مرکز رشد علوم انسانی به عنوان متولی ترویج و تعمیق سبک زندگی اسلامی در جامعه از ایده ها و طرح های طلاب در این زمینه استقبال می کند.

شایان ذکر است علاقه مندان جهت کسب اطلاع بیشتر از محورها و نحوه شرکت و ثبت نام در همایش می توانند به سایت WWW.hamayesh.iki.ac.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۲۸۱۲۱۲۵داخلی ۱۲۳ جناب آقای محمدی تماس حاصل فرمایند.

مطالب مرتبط :
  1. با مشارکت مرکز رشد؛همایش ملی سبک زندگی اسلامی برگزار می شود
  2. راه های برگزاری مشترک همایش ملی سبک زندگی اسلامی بررسی شد
  3. حضرت آیت الله العظمی سبحانی: علوم انسانی اسلامی باید به زندگی مردم راه پیدا کند

پارک علم و فناوری قم

zohur