۲۹ تیر ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، در آغاز برنامه نهمین اجتماع مدافعان حرم، عبدالرضا هلالی طی سخنانی اعلام کرد: این ستاد به کمک نهادهای مردمی و همت هیئت الرضا(ع) تاکنون هشت اجتماع بزرگ را برگزار کرده است که اساس آن کاملا مردمی نیز می باشد.


وی همچنین از دستگاه ها و سازمانهایی که تاکنون به هر چه باشکوهتر برگزاری این حرکت پرشور و شعور مردمی و دغدغه نظام کمک کرده اند تشکر کرد.


هلالی در ادامه از شهرداری تهران تشکر ویژه ای داشت.


وی در پایان اعتراض ستاد مدافعان حرم که حرف هزاران عزاداری که در میدان امام حسین(ع) گرد هم جمع شده بودند را نسبت به عدم همکاری و همراهی معاونت سیمای جمهوری اسلامی (عدم پوشش مناسب و نیز پخش تیزر تلویزیونی جهت اطلاع رسانی بهتر به عزاداران اهل بیت(ع))، علی رغم دستورها و حمایتهای مهندس ضرغامی در خصوص این نوع اقامه عزا در قالب اجتماع عزاداری را اعلام داشت.هلالی در پایان، متن بیانیه نهمین اجتماع بزرگ مدافعان حرم را در مقابل هزاران روزه دار جمع شده در میدان امام حسین(ع) قرائت کرد که به شرح ذیل می باشد:


بسم رب الشهداء و الصدیقین

    

امروز، روز یتیمی مستضعفان جهان است. امروز، روز شهادت ابرمردی است که چکیده عدالت و شجاعت و محبت بود: فرمان‌ده مؤمنان، شیر ژیان بیشه ایمان، علی بن ابی‌طالب، روحی و ارواح العالمین له الفداء.


امروز، روز تشنگی مستضعفان جهان است. عطش نوشیدن جرعه‌ای از دریای شناخت امامی که راههای آسمان را نیکوتر از راههای زمین می‌شناخت.


امروز، روز انتظار مستضعفان جهان است. انتظار ظهور فرزند خَلَف شیر خدا، که باقی‌مانده الله در زمین است و حکومت فراگیر صالحان را بر پا خواهد کرد.


امروز، روز خروش عدالت‌خواهان جهان است. روز مشت کردن دستها علیه شیطانهای انسانی، علیه استکبار جهانی، علیه شیطان بزرگ، ایالات متحده آمریکا و سگ هارش در منطقه ما، اسرائیل خون‌ریز کودک‌کش: مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل!


ما، پرچم‌داران مکتبی هستیم که با سرخی خون خویش، مژده جهانی بهتر را به مردمان این کره خاکی داده است: جهانی پر از معنویت، سرشار از محبت و شکفته از رحمت  الهی.


ما، به گرگان سفاک صهیونیست، شغالان هتاک تکفیری ـ بعثی و روبهان غربی، هشدار می‌دهیم که لشگر علی بن ابیطالب(علیه السلام)، بیدارتر و آماده‌تر از گذشته، بر بلندای انقلاب اسلامی، اردو زده و برای پیکار با شما، کمر همت بسته است.


سربازان خمینی کبیر، در ایران و لبنان و سوریه و عراق و نیجریه و افغانستان و هزاران کابوس‌گاه شما، به پا خاسته‌اند تا چنان بینی‌تان را به خاک مذلت بسایند که تاریخ، با افتخار، بنویسد: اگر انقلابیان هشت سال در برابر محوری شیطانی ایستادند، این بار، دنیایی شیطانی را از صفحه روزگار محو کردند و به جای بنیانهای دروغ و تزویر و پستی، نهالهای حقیقت و صداقت و سعادت را غَرْس کردند.مستضعفان فلسطین!

مظلومان سوریه و عراق!

مسلمانان برمه و آفریقای مرکزی!

شیعیان پاراچنار!

محرومان نیجریه و آذربایجان و ترکیه!

ناامیدان از لیبرال دموکراسی شیطانی!

آب زنید راه را هین که …

جیش علی بن ابیطالب، قادمون!

مطالب مرتبط :
  1. فراموشی سنتهای خوب گذشته تهدیدی علیه امنیت انسانی است
  2. بسته فرهنگی پیشنهادی دین و اندیشه/از تدریس عرفان نظری تا دوره آموزشی طرحی برای مطالعات قرآنی
  3.  حوزه های علمیه آماده همکاری برای ترویج فرهنگ وقف اند
  4. بقاع متبرکه برای پذیرایی از مسافران نوروزی آماده می شوند
  5. نقش صلوات در ریزش گناهان/ مظهر صنع خداوند علی ابن ابیطالب(ع) است

پارک علم و فناوری قم

zohur