۳ خرداد ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدمهدی حاتمی، معاون اوقافی، حقوقی و امور مجلس سازمان اوقاف و امور خیریه در تشریح وضعیت ساخت بیمارستان تخصصی سرطان در شهر ری از محل فروش اوراق وقف اظهار کرد: این اوراق به مدت یک ماه طی اسفندماه سال گذشته با مجوز بانک مرکزی به فروش رسید و پس از آن متوقف شد، البته کمک‌های مردمی به حساب بانکی بیمارستان ادامه داشت.


وی از انتشار اوراق وقف طی ماه مبارک رمضان سال جاری، خبر داد و گفت: برای ساخت این بیمارستان ۲۳۴ تخت خوابی ۱۰۰ میلیارد اعتبار لازم بود که اگر بخواهیم این پروژه را به ۵۰۰ تختخواب ارتقا دهیم نیاز به ۱۰۰ میلیارد اعتبار دیگر نیز داریم.


حجت‌الاسلام حاتمی به آغاز ساخت بیمارستان تخصصی سرطان در شهر ری طی خردادماه جاری، اشاره کرد و افزود: فعالیت‌های مربوط به تجهیز کارگاه صورت گرفته است و شهرداری تهران نیز در زمینه مجوز و عوارض همکاری خوبی با این پروژه داشته است.  


وی به افزوده شدن بیمارستان تخصصی سرطان در شیراز از محل فروش اوراق وقف اشاره و عنوان کرد: افراد هنگام مراجعه به بانک و خرید اوراق می‌توانند یکی از این دو بیمارستان و یا هر دو را برای کمک انتخاب کنند.

مطالب مرتبط :
  1. بیمارستان موقوفه تخصصی سرطان به تجهیزات پزشکی پیشرفته مجهز می‌شود
  2. حمایت قانونی و معنوی استانداری تهران از بیمارستان وقفی سرطان
  3. جمع‌آوری امضای نمایندگان مجلس در حمایت از اوراق وقف
  4. خدمات و برکات اوراق وقف برای همه مردم است
  5. شهرداری تهران در بیمارستان وقفی سرطان نقش‌آفرین خواهد بود

پارک علم و فناوری قم

zohur