۲۵ بهمن ۱۳۹۱ موضوع: اخبار

 

قائم مقام موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) برپایی نمایشگاه سبک زندگی را جدی گرفتن فرمایشات مقام معظم رهبری در این زمینه دانست.

 

حجت الاسلام والمسلمین محمود رجبی در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه سبک زندگی که در موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)به همت پارک علم و فناوری قم و با مدیریت مرکز رشد علوم انسانی برگزار می شود با اشاره به این که این نمایشگاه، نمایشگاه بسیار خوبی است، ابراز داشت: برپایی این نمایشگاه نشان می دهد که بیانات مقام معظم رهبری درباره سبک زندگی بسیار جدی گرفته شده و سازمان های مختلف در این موضوع وارد شدند که کارهای ارزشمندی نیز انجام شده است.

وی با پاسخ به این پرسش که برگزاری این نمایشگاه چگونه می تواند فرمایش مقام معظم رهبری را در جامعه نهادینه کند، ابراز داشت: برگزاری این نمایشگاه یک نوع فرهنگ سازی و جلب توجه فرهیختگان جامعه است که در حوزه خود وارد شوند و برگزاری این نمایشگاه تجلیل از کسانی است که در این عرصه فعالیت می کنند.

حجت الاسلام و المسلمین رجبی با بیان اینکه پرداختن به سبک زندگی یک موضوع بی سابقه ای است، اظهار داشت: برپایی چنین نمایشگاهی این نوید را می دهد که با شتاب بی نظیری پیش برویم، در این عرصه نیز ما می توانیم در آینده نزدیک قله های پیشرفت را فتح کنیم تا الگویی برای کشورهای دیگر باشد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ادامه داد: با برپایی این نمایشگاه جامعه از دستاوردهایی که عرضه می شود بهره مند می شوند که در رشد و شکوفایی جامعه نیز اثرگذار است.

وی تاکید کرد: باید از کسانی که با برپایی این نمایشگاه، فرمایشات مقام معظم رهبری را جدی گرفتند تشکر کنیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین رجبی در پایان گفت: باید در آینده نایشگاه های بزرگ تر و جدی تری در زمینه سبک زندگی برگزار شود تا این مساله برای جامعه تبیین شود.

مطالب مرتبط :
  1. تا ۳۰ دی ماه؛مهلت ثبت نام در نمایشگاه دستاوردهای سبک زندگی اسلامی تمدید شد
  2. دبیر همایش ملی سبک زندگی اسلامی: برنامه های مرکز رشد برای نمایشگاه مطلوب است
  3. مدیر حوزه علمیه استان قم: فقط حوزه علمیه می تواند ضعف های علوم انسانی را برطرف کند
  4. مدیر دفتر برنامه ریزی و نظارت معاونت آموزشی حوزه علمیه: کاربردی سازی علوم انسانی باید ازبستر حوزه علمیه امکان پذیر باشد
  5. مدیر مرکز رشد علوم انسانی: حمایت های ویژه از دستاوردهای سبک زندگی انجام خواهد شد

پارک علم و فناوری قم

zohur