۱۳ مهر ۱۳۹۲ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، مرتضی طاهریان معاون فرهنگی – هنری کانون های مساجد کشور با بیان این خبر گفت: قرائت صلوات مخصوصه حضرت امام جواد(ع) هنگام شب و روز سالروز شهادت ایشان در کانون های مساجد، برگزاری مسابقاتی همچون نگارش چهل حدیث با عنوان« چهل درس زندگی» از احادیث امام جواد(ع)، طراحی روزنامه دیواری، آشنایی با سیره امام جواد(ع و همچنین مسابقه پیامکی از جمله برنامه های این طرح سراسری است.


طاهریان در ادامه با اشاره به زمان اجرای طرح جواد آل طاها(ع) از ۱۴ مهرماه جاری تا ۱۹ بهمن ماه ۹۲ گفت: علاقمندان می توانند برای حضور در بخش‌های مختلف این طرح با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی www.javananemasajed.ir و یا با ارسال پیامک به شماره ۱۰۰۰۸۹۴۰۱۷۱ ثبت نام کنند.


عضو شورای معاونان ستاد عالی کانون های مساجد کور هدف از اجرای طرح سراسری جواد آل طاها(ع) را آشنایی بیش از پیش ارادتمندان اهل بیت(ع) با ابعاد مختلف شخصیتی حضرت جوادالاائمه(ع) و ترویج سیره اخلاقی و سیاسی آن امام همام عنوان کرد.


علاقمندان به شرکت در دو بخش مسابقه نگارش «چهل حدیث» از احادیث امام جواد(ع) و نیز طراحی روزنامه دیواری می توانند آثار خود را به نشانی دبیرخانه کانون های مساجد استان گلستان، گرگان، میدان شهرداری، خیابان امام خمینی(ره)، آفتاب ۲۷، روبروی پارکینگ طبقاتی، کد پستی ۴۹۱۳۶۴۵۱۱۹ ارسال نمایند.


گفتنی است؛ طرح کشوری جواد آل طاها(ع) به همت دبیرخانه کانون ها فرهنگی- هنری مساجد استان گلستان برگزار می شود. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به شماره ۰۹۱۲۷۱۴۰۲۸۹ و ۸۸۵۳۶۰۲۰ -۰۲۱ تماس بگیرند.

مطالب مرتبط :
  1. هدف برنامه های تابستانه کانون جذب جوانان و نوجوانان به مساجد است
  2. شهیدان درس شهادت را از مساجد آموخته‌اند/ مسجد کانون گسترش فرهنگ پویای شهادت
  3. انتشار و تجدید چاپ ۱۲ اثر از جواد طباطبایی
  4. بایسته های جایگاه مساجد در جامعه اسلامی بررسی شد
  5. همایش آموزه های رضوی در کتاب عوالم العلوم برگزار می‌شود

پارک علم و فناوری قم

zohur