۲۵ اسفند ۱۳۹۲ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، حجت الاسلام و المسلمین محمدی در نشستی با کارکنان اداره کل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل با بیان اینکه این اداره کل تلاش ها و زحمات بسیاری را در مجموعه اوقاف متحمل می شود ، اظهار داشت : امیدواریم این زحمات و تلاش ها دارای پاداش معنوی و اخروی در دنیا و آخرت باشد .


وی با تاکید بر ضرورت جمع بندی نقاط قوت و ضعف در تمامی زمینه ها افزود: با شناسایی نقاط ضعف و قوت و تقویت و رفع آن می توانیم در سال ۹۳ گام های بلندی را برداریم.


حجت الاسلام محمدی با بیان اینکه ۹۵ درصد امور و ماموریت ها با پیگیری و جدیت به سرانجام می رسد ، افزود: در پیگیری ها هر میزان جدیت بیشتری داشته باشیم  ، آثار و برکات آن در شهرستان ها و در عمل به سیاست های مصوب در عرصه مدیریت موقوفات و بقاع متبرکه مشهود ترخواهد بود.


حسن ربیعی سخنگوی این سازمان نیز طی سخنانی با بیان اینکه سال گذشته ۲۰ هزار نفر از کارکنان ، خادمان و متولیان اوقاف و بقاع متبرکه در اجرای طرح آرامش بهاری مشارکت کردند ، اظهار داشت: در تعطیلات نوروز سال ۹۲ ، حدود ۷۰ میلیون نفر بار زائر و مسافر به دیدار امامزادگان و بقاع متبرکه رفتند که یک شاخصه بسیار خوب برای سازمان اوقاف در فرآیند فعالیت های فرهنگی و ملی به شمار می آید.


وی با بیان اینکه با اقدامات و اطلاع رسانی های مناسب از سی امین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم ، مفتخر به کسب مدال روابط عمومی های ایران شدیم ، افزود: براساس ارزیابی عملکرد صورت گرفته ، اداره کل دفتر ریاست و روابط عمومی ، رتبه اول ستادی را در سطح سازمان اوقاف کسب کرد.


ربیعی با اعلام اینکه برنامه ای مدون برای سال ۹۳ طرح ریزی شده است ، خاطرنشان کرد: در زمینه آموزش و ارتقا سطح علمی کارکنان در سال ۹۳ برنامه های جدی داریم.

 

مطالب مرتبط :
  1. دومین نشست مشترک مدیران سازمان اوقاف و میراث فرهنگی برگزار شد/ افزایش همکاریها در ۵ حوزه
  2. بقاع متبرکه برای پذیرایی از مسافران نوروزی آماده می شوند
  3. دیدار رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با دبیرکل حزب الله لبنان
  4. مدیران و کارکنان سازمان اوقاف با آرمانهای امام راحل تجدید پیمان می کنند
  5. ویژه برنامه های دهه ولایت در امامزادگان و بقاع متبرکه

پارک علم و فناوری قم

zohur