۷ شهریور ۱۳۹۵ موضوع: اخبار

en
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان قم، شانزدهمین جلسه هم اندیشی واحدهای فناور علوم انسانی با حضور تنی چند از مدیران واحدهای فناور عضو مرکز رشد علوم انسانی برگزار شد. در این جلسه، حجت الاسلام و المسلمین زاهدی مدیر دفتر سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در استان قم با تمجید از فعالیت ها و دستاوردهای واحدهای فناور عضو مرکز رشد علوم انسانی پارک قم در راستای کاربردی سازی و تجاری سازی علوم انسانی از آمادگی این سازمان جهت بهره گیری از ظرفیت های موجود در واحدهای فناور سخن گفت.
همچنین در ابتدای جلسه پس از طرح موضوعاتی پیرامون حمایت از واحدهای فناور توسط آقای شوشتری مدیر مرکز رشد علوم انسانی، آقایان حجتی سبحان و پورکیالی از کارشناسان مرکز رشد علوم انسانی نکاتی را درخصوص نظارت و ارزشیابی و تسهیل در تجاری سازی محصولات و خدمات به واحدهای فناور یادآور شدند.
بازدید از محل فعالیت واحد فناور ظریف نگار حسن ختام این نشست هم اندیشی بود.
گفتنی است جلسات هم اندیشی بین واحدهای فناور عضو مرکز رشد علوم انسانی پارک علم و فناوری استان قم به منظور ایجاد هم افزایی و ارتباط بین ایشان برگزار می گردد.
en1

مطالب مرتبط :
  1. در راستای آسیب شناسی و پایش فعالیت ها؛ نشست صمیمانه واحدها و هسته های فناور علوم انسانی با مدیران پارک برگزار شد
  2. برگزاری اولین نشست تخصصی هم افزایی واحدهای فناور فعال در حوزه بازی های رایانه ای
  3. تاکید دبیر ستاد فناوری های نرم معاونت علمی ریاست جمهوری بر لزوم حمایت از واحدهای فناور مرکز رشد علوم انسانی
  4. نهمین جلسه هم اندیشی مرکز رشد علوم انسانی برگزار شد
  5. مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری قم: برای استفاده از محصولات دانش بنیان واحدهای فناور مرکز رشد علوم انسانی آمادگی داریم

پارک علم و فناوری قم

zohur