۲۳ دی ۱۳۹۲ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، به مناسبت سالروز میلاد مبارک آخرین رسول خداوند(ص) سی امین هفته نامه صوتی حسن رحیم پور ازغدی به موضوع سبک زندگی”اسوه حسنه” (نقد مستشرقان و الگو شناسی دینی در سیره رسول اکرم(ص)) اختصاص داده شده است.


طبقه بندی مستشرقین در زاویه نگاه به شخصیت پیامبر اکرم(ص)، “اسلام شناسی” غرب و نسبت آن با تفکر صلیبی و صهیونیستی، “محمدشناسی”محمدنشناسان، بیطرفی یا کینه توزی؟، چهره شناسی پیامبر(ص)، چگونه می آمد و می رفت؟، چگونه می نگریست و چگونه نمی نگریست؟، آرایش مو، پیامبر(ص)، بهترین هدف برای عطرفروشان شهر، خواب او، عین بیداری است، صدای خوش، اندام متعادل، شمایل زیبا، مروارید دندان و صدف خندان ازجمله مباحث مطرح در این هفته نامه صوتی است.


همچنین چگونه سخن می گفت؟چگونه سکوت می کرد؟، اصالت لبخند و خشم”کنترل شده”، برنامه ریزی دقیق و نظم درون خانه، “خود فراموشی”،”خدامحوری”و”خلق دوستی”، حق تقدم برای نخبگان دینی و علمی، حل مشکلات نخبگان در جهت رشد فرهنگ جامعه، هر کس، یک رسانه بود، صدای مردم را به حاکمیت برسانید تا رستگار شوید از دیگر مباحث مطرح شده در این فایل صوتی است.


علاقه مندان می توانند این فایل صوتی را از اینجا بشنوند: http://rahimpour.ir/uploads/hafte_namehsoati_30-sabk_zendegi_osve_hasaneh.mp3

 

مطالب مرتبط :
  1. بیست و ششمین هفته نامه صوتی حسن رحیم پور ازغدی منتشر شد
  2. هفته نامه صوتی رحیم پور ازغدی درباره فرهنگ عزاداری منتشر شد
  3. ویژه نامه هفته وقف توسط پایگاه اطلاع رسانی راسخوان تهیه شد
  4. بررسی مساله متفکران کلیدی معاصر در انجمن جامعه شناسی/ هفته آینده به "کارل پولانی" اختصاص دارد
  5. مقاله صوتی معرفت‌شناسی و مردم‌سالاری منتشر شد

پارک علم و فناوری قم

zohur