۱۴ مهر ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، مرحله شهرستانی سی‌و‌هفتمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و ترتیل قرآن کریم مرحله شهرستانی اوقاف استان تهران از امروز، ۱۴ مهرماه تا بیستم مهرماه ویژه تمام مقاطع سنی در بخش بانوان و آقایان در رشته های حفظ ۱۰ جزء، ۲۰ جزء، حفظ کل،قرائت تحقیق، قرائت ترتیل و اذان برگزار می شود.


در بخش بانوان امروز، ۱۴ مهرماه، مسابقات در سالن شیخ کلینی حرم حضرت عبدالعظیم(ع) شهرری و سالن همایش امامزاده عقیل(ع) اسلامشهر با داوری راضیه جمالی، راضیه احمدی، معصومه نظری، منصوره سرمدی، نجات صحاف و محبوبه کاتب در حال برگزاری است.


سه‌شنبه، ۱۵ مهرماه مسابقات در امامزاده زید(ع) با داوری راضیه احمدی، اعظم الوندی، حوریه عقبایی و در امامزاده سید فتح‌الله(ع) ورامین با داوری حنان عمیدی، ایمان صحاف و اعظم الماسی برپا می‌شود.


همچنین در روز چهارشنبه، ۱۶ مهرماه در امامزاده معصوم(ع) تهران با داوری الهام منگلی، نجات صحاف، اعظم الماسی و در مجتمع فرهنگی کوثر دماوند با داوری منصوره سرمدی، فهیمه ایزدی، معصومه نظری برگزار می‌شود.


پنج‌شنبه، ۱۷ مهرماه مسابقات در امامزادگان سیدجعفر(ع) و حمیده خاتون(س) با داوری زهرا صریحی‌نژاد، اعظم الوندی، محبوبه کاتب و در سالن اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت با داوری منصوره شهریاری، سکینه جعفرزاده و زهره مسجدی تشکیل می‌شود.


روز جمعه، ۱۸ مهرماه، در دو مکان امامزاده اسماعیل(ع) با داوری غصون مسلمی، ایمان صحاف، فرشته مسجدی، زهرا صریحی‌نژاد، سمیه حاجعلی و در امامزاده پنج تن(ع) لویزان مرجان نیاورانی، زهرا صریحی‌نژاد و سمیه حاجعلی به داوری این دوره از مسابقات می‌پردازند.


همچنین شنبه، ۱۹ مهرماه در امامزاده اسماعیل(ع) شهریار به داوری فاطمه شیرازی، فرشته نافذکلام، افسانه حسینی و در امامزاده ابراهیم(ع) ملارد به داوری غصون مسلمی، زینب آقایی و مرجان نیاورانی برگزار می‌شود.


روز یکشنبه، ۲۰ مهرماه در امامزاده عمادالدین(ع) رباط کریم با داوری نجمه شبانی، راضیه جمالی، فرشته مسجدی و در امامزاده صالح(ع) تجریش زینب آقایی، مریم وفادار و زهرا آگاهی داوری این دوره از مسابقات را برعهده دارد.


در بخش آقایان نیز امروز، ۱۴ مهرماه در تالار شیخ صدوق حرم عبدالعظیم حسنی(ع) با داوری رحیم خاکی، علی فربین، حسین رستمی، مهدی عباسی و در دارالقرآن امامزاده عقیل(ع) با داوری علی‌‌اکبر حنیفی، محمد ابوالقاسمی و حاتم رجبی برگزار می‌شود. روز سه‌شنبه، ۱۵ مهرماه نیز در امامزاده زید(ع) با داوری علی‌اکبر حنیفی، بهروز یاریگل و معتز آقایی و در امامزاده سید فتح الله(ع) وارمین با داوری داوود جعفری، محمد ابوالقاسمی و حاتم رجبی برپا می‌شود.


همچنین چهارشنبه، ۱۶مهرماه در امامزاده حسن(ع) با داوری حسین رستمی، علی فربین و بهروز یاریگل و در امامزاده شمس‌الدین محمد(ع) دماوند داوود جعفری، سیدعباس انجام و حاتم رجبی به داوری می‌پردازند. پنج‌شنبه، ۱۷مهرماه نیز در امامزاده سیدجعفر(ع) و حمیده خاتون(س) با داوری حسین رستمی، علی‌اکبر حنیفی، سیدمهدی سیف، میرموسایی و در سالن اجتماعات اداره اوقاف و امور خیریه پاکدشت با داوری داوود جعفری، محمد ابوالقاسمی و حاتم رجبی برگزار می‌شود و جمعه، ۱۸ مهرماه در امامزاده سید ناصرالدین(ع) تهران با داوری علی‌اکبر حنیفی، بهروز یاریگل و مهدی عباسی و در امامزاده پنج تن(ع) لویزان با داوری داوود جعفری، علی فربین، سیدمهدی سیف و میرموسایی برپا می‌شود.


شنبه، ۱۹ مهرماه در امامزاده اسماعیل(ع) شهریار، علی‌اکبر حنیفی، داود جعفری و حاتم رجبی و در امامزاده ابراهیم(ع) ملارد، علی فربین، حسین رستمی و مهدی عباسی به داوری می‌پردازند. یکشنبه، ۲۰ مهرماه نیز در امامزاده حسن(ع) نسیم‌شهر با داوری داوود جعفری، محمد ابوالقاسمی و حاتم رجبی و در امامزاده صالح(ع) با داوری علی فربین، علی‌اکبر حنیفی، بهروز یاریگل و مهدی عباسی برگزارمی‌شود.


نفرات برگزیده مسابقات قرآن کریم که طی این هفته از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران در سطح شهرستان‌های این استان برگزار می‌شود به مرحله استانی راه‌ خواهند یافت.

مطالب مرتبط :
  1. سی و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف از فردا آغاز می شود
  2. سی‌و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم نوجوانان کشور آغاز شد
  3. سی‌ و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در مقطع شکوفه ها آغاز می شود
  4. رقابت های سی و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم آغاز شد
  5. سی و ششمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و ترتیل استان تهران برگزار می شود

پارک علم و فناوری قم

zohur