۲۳ مهر ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر ، به همت پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی نشست هایی با عناوین زیر برگزار می کند:


سخنرانی: «رسانه ای شدن علوم انسانی و اجتماعی در ایران فرصت ها و چالش ها» عنوان سخنرانی دکتر نعمت الله فاضلی است که یکشنبه ۲۷ مهرماه ۱۳۹۳  از ساعت ۱۰ الی ۱۲ در سالن حکمت پژوهشگاه برگزار می‌شود.


گروه پژوهشی مطالعات اجتماعی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی از عموم علاقه مندان جهت شرکت در این سخنرانی دعوت به عمل آورده است.سخنرانی: دعوت به جامعه شناسی


بیست و پنجمین جلسه جامعه شناسی تاریخی در ایران با عنوان «دعوت به جامعه شناسی» بامروری بر کتاب پیتربرگر در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار خواهد شد.


 این نشست با حضور مترجم کتاب: رضا فاضل و عبدالحسین نیک گهر، فرهنگ ارشاد، مجتبی شاهنوشی عادل ابراهیمی، نعمت الله فاضلی و سید آیت الله میرزایی، روز  دوشنبه ۲۸ مهرماه۱۳۹۳ از ساعت ۱۰ الی ۱۲  محل سالن اندیشه برگزار می شود.

 


سخنرانی: تجربه مالزی در بومی سازی برنامه فلسفه برای کودکان و نوجوانان (فبک)


گروه فلسفه برای کودکان (فبک) سخنرانی با عنوان، تجربه مالزی در بومی سازی برنامه فلسفه برای کودکان و نوجوانان (فبک) برگزار می کند.


سخنران این جلسه سرکار خانم دکتر رسنانی هاشم استاد دانشگاهIUM  مالزی است. این مراسم در  ۲۹ مهرماه ۱۳۹۳ از ساعت ۱۴- ۱۷ در سالن حکمت پژوهشگاه برگزار می شود.

 


پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی در بزرگراه کردستان، نیش خیابان ۶۴ غربی واقع است.

مطالب مرتبط :
  1. نشست «انسان شناسی تجربه» در پژوهشگاه علوم انسانی برگزار می شود
  2. برگزاری سه نشست در پژوهشگاه علوم انسانی/ از بررسی«عقل‌گرایی در تفاسیر» تا «محبان علی(ع) در ترکیه»
  3. آغاز به کار گروه «روش‌شناسی علوم انسانی اسلامی»/ چند خبر کوتاه از پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی
  4. نشستهای آذرماه پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی
  5. سخنرانی لیلاز و آیت اللهی در پژوهشگاه علوم انسانی

پارک علم و فناوری قم

zohur