۲۵ فروردین ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، این هیئت عصر روز گذشته ۲۴ فروردین ماه با حضور در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در نشستی با حضور علی محمد حلمی، رئیس مرکز گفت‌وگوی ادیان و حجازی، مدیر کل امور بانوان و خانواده این سازمان ضمن آشنایی با فعالیت های سازمان در عرصه گفتگوی های دینی به تبادل نظر در این خصوص پرداختند.


این هیئت صبح روز گذشته در صحن مجلس شورای اسلامی حضور یافته و با رهبر، رئیس فراکسیون زنان و نمایندگان اقلیتهای مذهبی دیدار کرده و طی روزهای آینده از شهرهای قم، کاشان، شیراز و اصفهان بازدید به عمل آورده و در نشستهای مختلفی ازجمله نشست علمی در دانشگاه الزهرا(س)، نشست علمی در مرکز مطالعات زنان قم و نشست علمی در دانشگاه ادیان و مذاهب قم شرکت خواهند کرد.


این هیئت همچنین از پژوهشگاه رویان در تهران و از کتابخانه آیت ا… مرعشی نجفی، جامعة الزهرا(س) و دانشگاه مجازی جامعة المصطفی(ص) بازدید می کنند.


این هیئت متشکل از ۲۱ نفر از زنان شامل اساتید دانشگاه و فعالان عرصه گفتگوی ادیان از اتریش و سوئیس هستند که به درخواست خود و به همت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی زمینه سفر آنان به ایران فراهم شده است.

مطالب مرتبط :
  1. سومین نشست مرکز گفتگوی ادیان سازمان فرهنگ و ارتباطات و اندیشمندان کره جنوبی برگزار شد
  2. نشست هیئت آمریکایی و ایرانی درباره بحثهای آخرالزمانی و نجات پس از مرگ از دید اسلام و مسیحیت
  3. برگزاری همایش "گفتگو برای صلح، امنیت و حقوق بشر"/ گفتگوی بین ادیان
  4. فعالیت‌های ایرانشناسی با همکاری سازمان فرهنگ در عرصه بین‌الملل کاربردی‌تر می‌شود
  5. ضرورت وقف در حوزه دفاع از دین اسلام/ از ۱۴ بانوی فعال در ترویج فرهنگ وقف تجلیل شد

پارک علم و فناوری قم

zohur