۴ اسفند ۱۳۹۲ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، حجت الاسلام سید مسعود میریان با بیان اینکه ۱۱ برادر در مرحله کشوری آزمون تخصصی مفاهیم قرآن کریم در بخش شفاهی شرکت کرده بودند، اظهار کرد: با برگزاری این آزمون راه‌یافتگان به دور نهایی این مسابقات در بخش برادران معرفی شدند.


وی ادامه داد: غلامحسین فاتحی از استان چهارمحال و بختیاری  با نمره ۹۰٫۲۵ ، موسی اسهروز از استان کهگیلویه و بویراحمد با نمره ۸۷٫۲۵ ،  مهدی رمضانی از استان قم با نمره ۸۶ ، مسعود غفاری فینی از استان اصفهان با نمره ۸۴٫۲۵ ، حسین محمودی از استان اصفهان با نمره ۸۴٫۲۵ و حسین سلیمانی از استان قم با نمره ۷۸٫۲۵ به مرحله نهایی راه پیدا کردند.


میریان با بیان اینکه ۲۶ متسابقان شامل ۱۱ برادر و ۱۵ خواهر در مرحله نهایی شرکت کرده اند ، گفت: مرحله نهایی این مسابقات در بخش برادران امشب یکشنبه ۴ دی ماه برگزار خواهد شد.


همچنین هیات داوران مسابقات ، اسامی راه یافتگان رشته مفاهیم خواهران را به مرحله نهایی اعلام کرد.


 در رشته مفاهیم تخصصی سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش خواهران ۱۵ نفر شرکت کرده بودند که با برگزاری مرحله نیمه نهایی ، اسامی ۷ فینالیست این مسابقات اعلام شد.


براساس این گزارش ، در این مرحله مقرر بود ، ۶ نفر معرفی شوند که ۲ نفر به خاطر تشابه امتیاز به رتبه مشترک ششم دست یافتند که اسامی این فینالیست ها عبارتند از ؛ فاطمه سلطانی پور، رویا دادپور، صبا صادقی، الهام رحمانیان کوشکی، زهرا عرب که به مرحله بعد راه یافتند و اعظم نوروزی و فاطمه فروزان نیز مشترکا ششم شدند

مطالب مرتبط :
  1. رقابت کنندگان نهایی رشته ترتیل مسابقات سراسری قرآن بانوان معرفی شدند
  2. ۲۶ متسابق در مرحله نهایی رشته مفاهیم قرآن به رقابت می پردازند
  3. جزئیات آزمون کشوری رشته مفاهیم قرآن کریم/ ۲۵ نفر در مرحله نهایی رقابت می‌کنند 
  4. رقابت های سی و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه برادران آغاز می شود
  5. رقابت های سی و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم آغاز شد

پارک علم و فناوری قم

zohur