۱ دی ۱۳۹۱ موضوع: اخبار

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری قم،حضرت حجت الاسلام و المسلمین دکترغلامرضا مصباحی مقدم با تاکید براینکه زندگی علما و مراجع تقلید الگوی مناسبی برای زندگی سالم و صالح است، اظهار داشت: در طول تاریخ علما و فقهای شیعه همیشه الگو و سرآمد بودند و ساده زیستی آنها خیلی ها را متحول کرده است.

ضرورت ایجاد سبک زندگی اسلامی با توجه به شرایط اقتصادی موجود

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه قم باید محور الگوساز سبک زندگی مدنظر مقام معظم رهبری باشد، گفت: اکنون که در شرایط اقتصاد مقاومتی و تورم فزاینده در کشور هستیم، لازم است که سبک زندگی اسلامی برای ایجاد رفاه نسبی و روند مطلوب در کشور پیاده شود.

وی با اشاره به اینکه طلاب و فضلای حوزه علمیه پیشگام ساده زیستی و احیای اقتصاد مقاومتی هستند، افزود: طلاب و علمای عظام باید با تشریح و ترویج آموزه های زیبای دینی مردم را با واژه هایی مانند «روزی حلال، قناعت و ساده زیستی » بیش از گذشته آشنا کنند.

مطالب مرتبط :
  1. نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی:نخبگان حوزه علوم انسانی باید حمایت و ترویج شوند
  2. گامی موثر در راستای تحقق نوآوری در علوم انسانی و کاربردی سازی یافته های علوم انسانی رقم خورد؛تفاهم نامه مرکز رشد علوم انسانی و مرکز پژوهش های اسلامی صدا و سیما به امضا رسید
  3. مدیر دفتر برنامه ریزی و نظارت معاونت آموزشی حوزه علمیه: کاربردی سازی علوم انسانی باید ازبستر حوزه علمیه امکان پذیر باشد
  4. رئیس مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) در قم: کاربردی سازی علوم انسانی آثار ارزشی اسلام را احیا می کند
  5. مدیر مرکز رشد علوم انسانی: جشنواره ملی کاربردی سازی یافته های علوم انسانی برگزار می شود

پارک علم و فناوری قم

zohur