۳ شهریور ۱۳۹۴ موضوع: اخبار

81536673-6327485

به گزارش روابط عمومی پارک علم وفناوری استان قم،دکتر اخوان علوی با اشاره به اهمیت فناوری های نرم و هویت ساز و با توجه به ظرفیت های بسیار خوب دانشگاهی و حوزوی استان درحوزه علوم انسانی و اسلامی، از برگزاری اولین رویداد آموزشی– تجربی استارتاپ ویکند (startup weekend) استان قم در حوزه “علوم انسانی، صنایع فرهنگی، و فناوریهای نرم و هویت ساز” توسط مرکز رشد علوم انسانی پارک علم و فناوری استان و با حمایت دبیرخانه کارگروه نظام نوآوری فرهنگی شورای عالی انقلاب فرهنگی درسال جاری، خبر داد.
وی افزود: استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی- تجربی است که در ۳ روز انتهای هفته برگزارمی شود. در این برنامه، شرکت کنندگان پر انگیزه ای شامل علاقه مندان راه اندازی کسب و کارهای نوآورانه و صاحبین ایده ها و طرح های نوآورانه و فناورانه گرد هم می آیند تا در مدت ۵۴ ساعت ایده ها و طرح های خود را معرفی نمایند، در صورت اخذ تاییدیه هیأت داوران تیم کاری تشکیل دهند، و برای طرح خود سرمایه جذب نمایند و زمینه ی اجرای آن را فراهم سازند.
رئیس پارک علم و فناوری استان درپایان اظهار امیدواری کرد که با همکاری دستگاه های اجرایی، دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی و پژوهشی استان شاهد برگزاری پرشور و فعال اولین رویداد آموزشی-تجربی کشور در حوزه فرهنگی و فناوری های نرم باشیم.

مطالب مرتبط :
  1. مدیر مراکز رشد پارک علم و فناوری قم خبر داد: اولین المپیاد طرح کسب و کار دانشجویی با همکاری دانشگاه ها و نهادهای حوزوی استان برگزار می شود
  2. جلسه اتاق فکر حامیان فناوری و نوآوری استان قم برگزار شد
  3. پارک علم و فناوری استان قم باید هرچه سریعتر احداث شود
  4. اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و پارک علم و فناوری تفاهمنامه همکاری امضا کردند
  5. مشارکت دستگاه‌های اجرایی در احداث پارک علم و فناوری قم

پارک علم و فناوری قم

zohur