۱۳ اسفند ۱۳۹۲ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، مراسم افتتاحیه این همایش روز پنجشنبه ۱۵ اسفند ماه از ساعت ۸ صبح با حضور آیت الله نجم الدین طبسی، حجت الاسلام شهاب مرادی، حجت الاسلام هاشمی نژاد، حجت الاسلام دکتر رفیعی، حجت الاسلام میرلوحی و دیگر اساتید حوزه و دانشگاه برگزار می شود و به موضوع تبلیغ در ایام فاطمیه، ویژه مبلغین و روحانیون استان تهران اختصاص دارد.


در این همایش که از ساعت ۸ تا ۱۸ هر روز برگزار خواهد شد، موضوعاتی از جمله «فضایل حضرت زهرا(س) در عالم آخرت» توسط آیت الله طبسی، اخلاق تبلیغ توسط حجت الاسلام هاشمی نژاد، مواجهه مورخان با زندگی حضرت زهرا(س) توسط حجت الاسلام هاشمی گلپایگانی، اخلاق خانواده از نگاه حضرت زهرا(س) توسط حجت الاسلام رفیعی و واکاوی مفهوم امامت در خطبه فدکیه توسط حجت الاسلام عطارنژاد مورد بررسی قرار می‌گیرد.


در جریان همایش «فاطمیه و فرصت های تبلیغ» کتاب هایی با عنوان موضوعات مورد بررسی همایش به همراه دو کتاب زندگانی حضرت خدیجه(س) و شرح دعای امام زمان(ع) که از سوی گروه علمی فرهنگی امام هادی(ع) تهیه شده است، توزیع خواهد شد.


همایش «فاطمیه و فرصت های تبلیغ» برای دومین سال متوالی برگزار می شود. این همایش سال گذشته در شهرهای اصفهان، اهواز و شیراز برگزار شد فرهنگسرای اندیشه در خیابان شریعتی نرسیده به پل سید خندان بوستان اندیشه واقع است.

مطالب مرتبط :
  1. دومین همایش بین المللی فلسفه دین معاصر برگزار می شود
  2. دومین پیش نشست تخصصی همایش ملی فقه هسته ای برگزار می شود
  3. دومین همایش اعجاز قرآن برگزار می شود
  4. کتاب «تبلیغ تربیت گرا» منتشر شد/تبلیغ لسانی و غیرلسانی
  5. همایش «بیدارگر بصیر» برگزار می شود/ دومین سالگرد استاد منذر

پارک علم و فناوری قم

zohur