۲۶ آبان ۱۳۹۲ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، با توجه به تغییر سیاست­های استعماری دشمنان  و جایگزینی جنگ نرم و هجمه ­های اعتقادی به جای حملات نظامی با ادوات زرهی، ضرورت آشنایی قشر تحصیل کرده و مسئولان فرهنگی کشور و تقویت دیدگاه های ایشان در حوزه­ جنگ نرم بیش از پیش احساس می­ شود.


در همین راستا دومین همایش تخصصی “دین زاو” به منظور مقابله با تهدیدات اعتقادی دشمنان با بررسی موضوعاتی چون “رصد و بررسی فعالیت­ رسانه ­های بیگانه”، “قدرت و اولیگارشی زرسالاران یهود” و “نحله­ های انحرافی فعال در ایران” در دو بخش نمایشگاهی و نشست‌های تخصصی برگزار می‌شود.


این همایش با حضور اساتید و کارشناسان صاحب نام در این حوزه، طی روزهای ۲۰ تا ۲۲ آذرماه سال جاری برگزار خواهد شد.


علاقه مندان به شرکت در همایش می ­توانند حداکثر  تا سوم آذرماه ۹۲ به لینک ثبت نام به نشانی http://pdsemat.ir/register/view.php?id=3   مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۳۷۱۷۰۳۷-۰۲۱ دبیرخانه­ی همایش تماس حاصل نمایند.


با توجه به تخصصی بودن موضوعات مطروحه، از بین تمامی ثبت نام کنندگان گزینش به عمل آمده و افراد پذیرفته شده جواز حضور در همایش را به دست خواهند آورد. بدیهی است با توجه به محدودیت ظرفیت سالن، اولویت و ملاک صدور کارت ورود، به ترتیب تاریخ ثبت نام می­ باشد.


یادآور می­ شود اولین دوره­ این همایش خردادماه سال گذشته با موضوعات شیطان گرایی، مسیحیت صهیونیستی، عرفان حلقه، بهائیت، عرفان­های نوظهور، نقد کتاب و فیلم راز، نمادشناسی  و ریشه­ی دشمنی با تشیع در تاریخ، با حضور ۶۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه­های سراسر کشور به مدت سه روز در فرهنگ­سرای خاوران برگزار شد.

مطالب مرتبط :
  1. نشست تخصصی کاتبان قرآن کریم برگزار می شود
  2. همایش "ترجمه و علوم انسانی" برگزار می شود
  3. همایش «اتحادیه جهانی زن مسلمان» برگزار می‌شود
  4. فراخوان مقاله دومین همایش اعجاز قرآن کریم
  5. همایش زنان عاشورایی برگزار می شود

پارک علم و فناوری قم

zohur