۲۱ مرداد ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، حجت الاسلام والمسلمین سیدمسعود میریان کارشناس آموزش مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان این مطلب گفت: برگزیدگان آزمون اعزام به حج تمتع امسال که تعدادشان به ۲۰ نفر می رسد در یک دوره دو روزه با برنامه های این سفر معنوی در ایام حج تمتع آشنا می شوند که این دوره از فردا چهارشنبه ۲۲ مردادماه در سازمان اوقاف آغاز می شود.


وی افزود: در این دوره توجیهی که در مرکز قرآنی سازمان اوقاف و شورای عالی قرآن برگزار می شود، قاریان اعزامی به حج تمتع علاوه بر دیدار با علمای دینی و آشنایی با برنامه های ماموریت خویش در ایام حج، در کلاس آموزش مناسک حج تمتع که با حضور استاد موسوی شاهرودی برگزار می شود ، شرکت خواهند کرد. همچنین یک کلاس توجیهی جهت آماده نگاه داشتن صدای قاریان برای این عزیزان برگزار خواهد شد.


وی با اشاره به برنامه های گروه اعزامی از سوی جمهوری اسلامی ایران در ایام حج تمتع امسال اظهارداشت: با برنامه ریزی های صورت گرفته، قاریان اعزامی از سوی کشورمان در مدت ۴۰ روزه اقامت خود در ایام حج امسال، حدود یک هزار برنامه قرآنی در بعثه مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید و محافل قرآنی شهرهای مکه و مدینه برای حاجیان ایرانی و خارجی اجرا خواهند کرد.

مطالب مرتبط :
  1. ثبت نام دوره های معلمی قرآن در کشور فردا آغاز می شود
  2. آغاز بزرگترین رویداد فرهنگی جهان اسلام از فردا/ نگاهی به ۳۰ دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم ایران
  3. آزمون اعزام قاریان به حج ۹۳ برگزار می شود
  4. اعزام قاریان به حج ۹۲ / برگزاری آزمون حج از ۸ تا ۱۰ تیرماه
  5. سی و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف از فردا آغاز می شود

پارک علم و فناوری قم

zohur