۲۶ فروردین ۱۳۹۳ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


به گزارش پارک علم و فناوری قم به نقل از مهر، سازمان دارالقرآن الکریم در راستای وظایف اساسی خود در توسعه کمی و کیفی آموزشهای عمومی و تخصصی قرآن کریم و زمینه‌سازی برای برپایی و رونق‌بخشی به کلاسهای آموزش قرآن در نظر دارد با مشارکت مردم متدین و خیرین قرآنی در سال جاری نسبت به چاپ و اهداء ۵۰۰ هزار جلد قرآن کریم و توزیع آن به صورت رایگان در میان مؤسسات قرآنی مردمی، خانه‌های قرآن روستایی و شهری و جلسات آموزشی قرآن کریم در سراسر کشور به ویژه در مناطق محروم اقدام نماید.


به همین منظور سازمان دارالقرآن الکریم برای نخستین بار از طریق برنامه خبری صبح جمعه ۲۲ فروردین شبکه قرآن و معرف سیما، از کلیه علاقمندان به ساحت مقدس قرآن کریم و خیرین ارجمند قرآنی دعوت نمود با پرداخت بخشی از هزینه‌های مربوط در این امر مقدس مشارکت نموده و از اجر عظیم معنوی آن بهره‌مند گردند.


به دنبال این فراخوان تاکنون تعداد زیادی از مردم کشورمان با واریز مبالغی نسبت به اهداء قرآن اقدام نموده اند.


لازم به ذکر است که هزینه چاپ هر جلد قرآن کریم حدود ۱۰۰ هزار ریال می‌باشد و  علاقمندان می‌توانند هر میزان از مشارکت نقدی را که تمایل دارند به حساب شماره ۸۸۸۸۸ نزد بانک ملی ایران، شعبه عظیم پور بنام انجمن خیرین قرآنی کشور واریز نمایند. امید است شرکت در این طرح بزرگ قرآنی موجب خشنودی حضرت باریتعالی و برخورداری از دعای مستجاب حضرت صاحب‌الزمان(عج)گردد.

مطالب مرتبط :
  1. گرانی کاغذ مانع اعتماد ناشران برای چاپ قرآن شد/ رونمایی از آخرین محصولات تولیدی سازمان دارالقرآن
  2. همایش مدیران‌ وکارشناسان سازمان‌ دارالقرآن‌الکریم برگزار می شود
  3. بهره‌گیری از ظرفیت هیئت‌های مذهبی برای اجرای فعالیت‌های قرآنی/ اهم برنامه های امسال دارالقرآن
  4. ارائه نخستین دایره المعارف قرآن کریم در نمایشگاه قرآن کریم
  5. مردم در کدام فرهنگ سیاسی مشارکت سیاسی بالایی دارند

پارک علم و فناوری قم

zohur