۵ شهریور ۱۳۹۲ موضوع: اخبار حوزه دین و اندیشه


آیت الله محسن غرویان با اعلام این خبر به خبرنگار مهر گفت: یکی از کتاب هایی که آماده چاپ دارم کتابی است به نام«در محضر بزرگان» که مجموعه ای است از خاطرات، کلمات و نکات اخلاقی و عرفانی و معنوی از اساتیدی مختلفی که شخصاً خدمتشان رفته ام. اینها را جمع آوری کرده و در این کتاب زیر چاپ دارم. این کتاب توسط انتشارات ژکان قم منتشر می شود.


وی افزود: کتاب دیگری که در دست چاپ دارم ترجمه و توضیحات و حواشی ای است از کتاب«لهوف» سید بن طاوس که با همکاری آقای فرهنگیان تهیه شده است. این کتاب  کتاب مقتل و تاریخ کربلا است. همراه با اضافاتی تحت عنوان کرامات امام حسین(ع) و کرامات حضرت ابوالفضل(ع) و همچنین یک الحاقی درباره مختار قرار است چاپ شود.


عضو هیئت علمی جامعة المصطفی العالمیه ادامه داد: کتاب دیگری دارم که کتاب فلسفی است. ترجمه و شرح کتاب «مکاسب» شیخ انصاری است. این کتاب درسی است و آنرا به فارسی ترجمه و شرح و پاورقی زده ام. ۱۱ جلد این کتاب توسط انتشارات دارالفکر منتشر شده و سه جلد دیگرش در دست انتشار است. مجموعاً یک دوره ۱۴ جلدی است که شامل مکاسب محرمه، بیع و بحث خیارات مکاسب است.


غرویان در پایان یادآور شد: کتاب دیگری به نام«قصه های قرآن» که داستان و سرگذشت انبیا در قرآن است در دست انتشار دارم . این کتاب را با همکاری آقای گندمکار آماده کرده ایم و بزودی منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط :
  1. جمهوری افلاطون منتشر شد/ تغییر متن به زبان امروزی
  2. «تأملات ایرانی» منتشر می‌شود
  3. انتشارات اسوه ۴۲۹ اثر قرآنی در نمایشگاه قرآن عرضه می کند
  4. کتاب نقد آرای هرمنوتیکی مجتهد شبستری منتشر شد
  5. ویژگی «جنایت و مجازات در حقوق اسلامی» منتشر شد

پارک علم و فناوری قم

zohur