۲۶ دی ۱۳۹۲ موضوع: اخبار

 

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری قم، نشست صمیمانه واحدها و هسته های فناور علوم انسانی با حضور مدیر مرکز رشد واحدهای فناور برگزار شد.

بنابراین گزارش، این نشست در روز یکشنبه مورخ ۲۲ دیماه با هدف معارفه جناب آقای شوشتری و تبیین مشکلات و درخواست های واحدها و هسته های فناور  مرکز رشد علوم انسانی برگزار گردید.

در ابتدای جلسه معاون پارک قم (جناب آقای ولیا)ضمن عرض خوش آمدگویی به واحدهای فناور مرکز رشد علوم انسانی و تشکر از زحمات جناب آقای ملایی و پرسنل مرکز رشد علوم انسانی پرداخته و مسائلی را مطرح نمود.

 در ادامه جناب آقای شوشتری ابراز امیدواری نمود که بتوان گام های بیشتری در جهت حمایت از واحدهای فناور مرکز رشد علوم انسانی برداشت و  گفت: پیرو پیگیری های انجام شده از اداه کل ارشاد استان و برگزاری جلسات دو جانبه مقرر گردید در ثبت موسساتی که در مرکز رشد فعالیت می نمایند تسهیل صورت گیرد.

در ادامه هر یک از واحدهای فناور به معرفی خود و زمینه فعالیت خود پرداختند و سپس پیشنهادات و مسائل خود را به منظور ارتقا عملکرد و پیشرفت کاری ارائه نمودند.

مطالب مرتبط :
  1. آسیب شناسی ایده ها و طرح های هسته های فناور با حضور مشاور عالی مرکز رشد علوم انسانی
  2. پنجمین جلسه آسیب شناسی مرکز رشد علوم انسانی برگزار شد
  3. چهارمین جلسه شورای پذیرش مرکز رشد علوم انسانی برگزار شد
  4. گامی موثر در راستای تحقق نوآوری در علوم انسانی و کاربردی سازی یافته های علوم انسانی رقم خورد؛تفاهم نامه مرکز رشد علوم انسانی و مرکز پژوهش های اسلامی صدا و سیما به امضا رسید
  5. معاون آموزشی حوزه های علمیه : فعالیت های مرکز رشد علوم انسانی در راستای اهداف مهم حوزه است

پارک علم و فناوری قم

zohur