۱۲ دی ۱۳۹۱ موضوع: اخبار

 

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری قم، برنامه های جاری و محتوایی نمایشگاه سبک زندگی اسلامی مورد ارزیابی و به تصویب رسید.

بنابراین گزارش، اعضای کمیته برگزاری نمایشگاه سبک زندگی اسلامی در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین دکتر میر دریکوند،دبیر همایش سبک زندگی اسلامی،ضمن تقدیر از همکاری و تعامل ارزشمند موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی با پارک علم و فناوری قم گزارشی از فعالیت ها و دستاوردهای مهم نمایشگاه سبک زندگی را تشریح و ارایه دادند.

در این جلسه، دکتر سید هاشم عارف،رئیس پارک علم و فناوری با اشاره به اینکه فناوری نرم و توسعه حوزه علوم انسانی کاربردی از اهداف مهم پارک محسوب می شود، گفت: با وجود حوزه علمیه و آیات عظام و علمای برجسته حوزوی وظیفه پارک علم و فناوری نسبت به تعمیق و توسعه حوزه علوم انسانی اسلامی بسیار خطیر و سنگین است.

در ادامه،آقای مصطفی ملایی، مدیر مرکز رشد علوم انسانی، همکاری با موسسه برجسته و انقلابی امام خمینی را مایه مباهات و افتخاری بی نظیر توصیف کرد و گفت: عنایت به ظرفیت های بی بدیل حوزه علمیه و موسسات دانش محور حوزوی از اهداف مهم مرکز رشد علوم انسانی تلقی می شود.

وی با اشاره به اینکه باید با اطلاع رسانی و فرهنگ سازی جامع و کامل منویات مقام معظم رهبری  در حوزه سبک زندگی اسلامی را اشاعه دهیم، افزود: در این راستا نشست های خبری، گزارش های رادیویی و تلویزیونی و ارتباط با مطبوعات استانی و کشوری را با همکاری ستاد برگزاری همایش سبک زندگی اسلامی در دستور کار داریم.

 

 

در ادامه نیز حجت الاسلام و المسلمین دکتر میردریکوند دبیر علمی همایش ضمن تمجید از فعالیت های پارک علم و فناوری قم و تلاش های مرکز رشد علوم انسانی گفت: عملکرد خوب این دو مجموعه باعث شده که ما در رسیدن به اهداف همایش رضایت کامل داشته باشیم.

در پایان سین برنامه، برنامه های اجرایی نمایشگاه دستاوردهای سبک زندگی اسلامی بررسی و مورد تایید دبیر همایش سبک زندگی اسلامی قرار گرفت.

 

مطالب مرتبط :
  1. با مشارکت مرکز رشد؛همایش ملی سبک زندگی اسلامی برگزار می شود
  2. تا ۳۰ دی ماه؛مهلت ثبت نام در نمایشگاه دستاوردهای سبک زندگی اسلامی تمدید شد
  3. راه های برگزاری مشترک همایش ملی سبک زندگی اسلامی بررسی شد
  4. مدیر مرکز رشد علوم انسانی: حمایت های ویژه از دستاوردهای سبک زندگی انجام خواهد شد
  5. مدیرکل اداره همایش های موسسه امام خمینی خبر داد: مرکز رشد در راستای احیای سبک زندگی اسلامی گام برمی دارد

پارک علم و فناوری قم

zohur