۲۰ خرداد ۱۳۹۲ موضوع: اخبار

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری قم،حضرت حجت الاسلام و المسلمین محمد مهدی ماندگاری، واعظ برجسته و کارشناس فرهیخته حوزه دینی از عملکرد مرکز رشد علوم انسانی در توسعه اجتماعی سبک زندگی اسلامی استقبال و آن را امری پسندیده ارزیابی کرد.

مصطفی ملایی، در دیدار با حضرت حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری ضمن تشریح فعالیت ها و دستاوردهای مرکز رشد علوم انسانی گفت: به رغم بسیاری از کمبودها مرکز رشد علوم انسانی با جذب فرهیختگان و نخبگان حوزه و دانشگاه توانسته حدود ۱۲۰ شغل ایجاد کند که این امر در راستای حماسه اقتصادی مد نظر مقام معظم رهبری تحقق یافته است.

مدیر مرکز رشد علوم انسانی با اشاره به اینکه برگزاری نخستین نمایشگاه دستاوردهای نوآورانه در سبک زندگی اسلامی نقطه عطفی در اهداف و دستاوردهای مرکز رشد علوم انسانی بوده است ادامه داد:مرکز رشد علوم انسانی باید کانون خلاقیت و نوآوری در توسعه فرهنگی و اجتماعی شهر باشد و مدیریت این مجموعه مصمم است که این امر به نحو احسن اتفاق بیفتد.

حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری از زحمات و خدمات ارزشمند مدیریت مرکز رشد علوم انسانی تقدیر کرد و گفت: این که مجموعه ای مانند مرکز رشد علوم انسانی محوریت همت خود را در اشاعه سبک زندگی اسلامی در توسعه شهری قرار داده است کاری بس بزرگ است و باید مدیران کلانشهر قم از این ایده ارزنده حمایت و تبعیت کنند.

مطالب مرتبط :
  1. حضرت حجت الاسلام و المسلمین دکتر واعظی: مرکز رشد از مصادیق بارز عینیت بخشی به آموزه های دینی است
  2. دبیر همایش ملی سبک زندگی اسلامی: برنامه های مرکز رشد برای نمایشگاه مطلوب است
  3. آسیب شناسی ایده ها و طرح های هسته های فناور با حضور مشاور عالی مرکز رشد علوم انسانی
  4. مشاور عالی مرکز رشد: تنها راه وحدت حوزه و دانشگاه ایجاد مهندسی واحد است
  5. با بررسی سه ایده ارایه شده؛پنجمین شورای پذیرش مرکز رشد علوم انسانی برگزار شد

پارک علم و فناوری قم

zohur